امیرمهدی ژوله «بن لادن» شد

«ملاقات با جادوگر» نخستین اثر سینمایی حمید بهرامیان است که در ژانر کمدی ساخته می شود. فیلمنامه این اثر توسط امیرمهدی ژوله نوشته شده و در خلاصه داستان «ملاقات با جادوگر» آمده است.

«جناب سرهنگ برادری کن ما رو بگیر، من از خجالتت در میام.

تاکنون امیر مهدی ژوله در نقش بن لادن جلوی دوربین محمدرضا سکوت در این فیلم سینمایی رفته است.

    

«سن پطرزبورگ ۲» زمستان جلوی دوربین می‌رود

تهیه کننده فیلم سینمایی «سن پطرزبورگ ۲» از همکاری پیمان قاسم خانی و امیرمهدی ژوله در نگاش فیلمنامه این پروژه خبر داد.

حمید اعتباریان با اشاره به پروژه های که در دست دارد، گفت: «ملاقات با جادوگر» همچنان در مرحله فیلمبرداری است البته بنا به دلایلی چند روزی فیلمبرداری این پروژه متوقف شد که از شنبه کار را دوباره شروع می کنیم. این تهیه کننده سینما تاکید کرد: کارگردان «ملاقات با جادوگر» جمشید بهرامیان است و همه سکانس های آن در تهران فیلمبرداری می شود.

وی درباره ساخت «سن پطرزبورگ ۲» نیز توضیح داد: بعد از به پایان رسیدن «ملاقات با جادوگر»، تولید فیلم سینمایی «سن پطرزبورگ ۲» را آغاز خواهیم کرد.

این تهیه کننده سینما بیان کرد: سناریو «سن پطرزبورگ ۲» قرار است توسط پیمان قاسم خانی و امیرمهدی ژوله نوشته شود و بلافاصله بعد از نگارش، این فیلم جلوی دوربین می رود.

وی یادآور شد: بخش اعظمی از این فیلم در روسیه و بخش هایی نیز در ایران فیلمبرداری می شود.اعتباریان در پایان صحبت هایش گفت: با توجه به برنامه ریزی که انجام داده ایم «سن پطرزبورگ ۲» اواسط زمستان سال جاری جلوی دوربین می رود.

    

بهناز جعفری و داودنژاد، بازیگران فیلم مهرجویی

بهناز جعفری و رضا داودنژاد به جمع بازیگران «لامینور» مهرجویی پیوستند.

با ادامه فیلمبرداری «لامینور» تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی ، بهناز جعفری و رضا داودنژاد به جمع بازیگران این فیلم پیوستند تا برای نخستین بار حضور در فیلمی از کارگردان موج نوی سینمای ایران را تجربه کنند.

علی نصیریان ، پردیس احمدیه، سیامک انصاری ، علی مصفا ، مهرداد صدیقیان ، کاوه آفاق، عزت الله رمضانی فر و امرالله صابری از بازیگران قطعی این فیلم هستند.