جلسه هم‌اندیشی برای ازسرگیری اجراهای صحنه‌ای موسیقی با حضور شرکت‌های برگزارکننده و نماینده سالن‌های برگزاری اجراها برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این جلسه به ریاست محمد الله‌یاری فومنی، سرپرست دفتر موسیقی، و مسولان واحدهای دفتر موسیقی برگزار و در جریان آن شرایط ازسرگیری اجراهای صحنه‌ای بررسی شد.

در این جلسه سرپرست دفتر موسیقی به تلاش‌های معاونت هنری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی ماه اخیر برای آغاز اجرای‌های موسیقی و به رونق افتادن اقتصاد هنر و پیگیری‌های وزارت ارشاد از ستاد ملی کرونا اشاره کرد.

در این دیدار مدیران و نمایندگان موسسات موسیقی و سالن‌ها نظرات و دغدغه‌های خود را در این زمینه بیان کردند و مباحثی مانند پروتکل‌های بهداشتی و نحوه ورود تماشاگران، نحوه قیمت‌گذاری بلیط و...  مورد بررسی قرار گرفت.

توسعه واکسیناسیون عمومی، تغییر رنگ کرونایی در عموم استان‌ها از قرمز به نارنجی، زرد و آبی، بهره مندی از ظرفیت ۵۰ درصدی سالن‌ها در کنار رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، آغاز سایر فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی هنری مانند سینماها، تئاتر، رستوران‌ها و همایش‌ها و نمایشگاه‌ها از موارد دیگری بود که در این جلسه مورد گفتگو قرار گرفت.