براساس تصمیم مدیریت شرکت فولاد مبارکه، این شرکت آمادگی استخدام 527 نفر نیروی انسانی جدید را دارد که در اطلاعیه‌ای شرایط و نحوه آن اعلام شده است.

این شرکت افتخار دارد هم زمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد ۵۲۷ نفر از واجدین شرایط را بر اساس جداول پیوست شماره ۳ و ۴ و ۵ از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی (برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی جذب نماید.

الف) شرایط عمومی

۱ -تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲ -تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳ -نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد

۴ -عدم سوء مصرف مواد اعتیادآور به تایید مراجع ذیصلاح

۵ -داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی (دارابودن معافیت دائم پزشکی در مشاغل

کارشناسی بلامانع می باشد)

۶ -داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام شمسی تا روز جمعه مورخ ۱۶/۱۲/۹۸

۷ -داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روانشناختی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تایید مرکز بهداشت حرفهای شرکت فولاد مبارکه

۸ -تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

تسهیلات سنی برای داوطلبان :

۱ .به کلیه دارندگان کارت های پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی، مدت ۲۴ماه (۲ سال) خدمت نظام وظیفه قانونی به حداکثر سن اضافه خواهد شد.

۲ .داوطلبانی که دارای سابقه کار با پرداخت حق بیمه در صندوق های بازنشستگی معتبر کشور هستند، به ازای هر سال سابقه یک سال (تا سقف ۳ سال) به حداکثر سنی آنان اضافه می شود. این دسته از افراد می بایست گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند. افرادی که سوابق بیمه سازمان تامین اجتماعی ارائه می‌نمایند علاوه بر گواهی مذکور، همراه داشتن شناسه کاربری و رمز ورود به درگاه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس

https://tamineservices.ir  الزامی است در غیر این صورت از ورود این افراد به مرحله بعد جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۳ .فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان۷۰درصد به میزان ۴ سال و فرزندان معزز جانبازان بالای ۲۵ درصد جانبازی، به میزان ۳ سال به حداکثر سن آنان اضافه می شود. لازم است این افراد جهت استفاده از تسهیلات سنی نسبت به اخذ معرفینامه ایثارگری از دفاتر پیشخوان دولت اقدام و در روز کنترل مدارک ارائه نمایند.

تذکر: شرکت در کلیه مراحل جذب، برای مشمولان بند فوق الزامی هستند.

۴ .در هر صورت با احتساب کلیه تسهیلات سنی فوق، سن داوطلبان مشاغل اپراتوری از ۳۰ سال و مشاغل کارشناسی از ۳۴ سال نباید بالاتر باشد.

 توضیحات شرایط اختصاصی:

۱ .دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی معتبر، مطابق با شرایط مندرج در جداول ۳و۴و۵ الزامی بوده و داوطلبین در زمان ثبت نام میبایست مدارک منطبق با اطلاعیه را ارائه نمایند.

۲ .مبنای محاسبه حداکثر سن، تا روز جمعه مورخ ۱۶/۱۲/۹۸ است.

۳ .افراد دارای مدارک تحصیلی در مقاطع بالاتر از جداول ۳ و ۴ به شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه، می‌توانند در آزمون در مقطع پایین تر شرکت نمایند. لیکن می بایست از ارائه مدارک با مقاطع بالاتر خودداری نمایند و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و همچنین در صورت استخدام، طی زمان  اشتغال (با درخواست شخصی) حداقل تا ۷ سال امکان پذیر نیست و پس از این مدت نیز تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود و قبل از جذب، در این خصوص تعهد محضری از داوطلب اخذ خواهد شد.

۴ .نیازهای اعلام شده بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر ردیف شغلی یا رده شغلی مرتبط با تغییر یا ارتقاء مدرک تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود می باشد.

۵ .داوطلبان مشاغل اپراتوری می بایست بومی یکی از استان های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشند.

توضیح ۱ :داوطلب بومی به فردی اطلاق می‌گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:

الف- محل صدور شناسنامه وی یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

ب- محل اخذ دیپلم وی یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

توضـیح ۲ :داوطلبان بومی اسـتانی با اولویت محل سـکونت نزدیکتر و فرزندان کارکنان شـاغل و باز نشـسـته فولاد مبارکه در شرایط برابر از نظر علمی و تجربی و مهارتی در اولویت دعوت به مرحله بعد قرار خواهند گرفت.

۶ .فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد که متقاضی شرکت در آزمون م شاغل اپراتوری میباشند از شرط معدل معاف می‌باشند.

پ ) مراحل فرآیند استخدام:

۱ .مراجعه به سامانه uiazmoon.ir و مطالعه دقیق شرایط آگهی مندرج در آن و آماده نمودن مدارک مورد نیاز

۲ .ثبت نام در آزمون و اخذ کد رهگیری

۳ .دریافت کارت ورود به جلسه

۴ .حضور در محل برگزاری آزمون طبق برنامه آزمون کتبی

۵ .دریافت نتیجه آزمون کتبی از طریق سایت ثبت نام

۶ .حضور در فرآیند ارزیابی مهارتی و مصاحبه (ویژه مشاغل اپراتوری) و کانون ارزیابی شایستگی (ویژه مشاغل کارشناسی) در صورت پذیرش در آزمون کتبی

۷ .حضور در مرحله معاینات طب صنعتی در صورت پذیرش در مراحل قبلی

۸ .انجام فرآیند گزینش برای پذیرفته شدگان مراحل قبلی

۹ .تکمیل پرونده شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، عدم سوءپیشینه و سایر مدارک مورد نیاز

۱۰ .انعقاد قرارداد موقت کار، شروع به کار و آموزش های بدو استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی.

ت ) مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به سامانه ثبت نام (وب سایت) و تکمیل فرم الکترونیکی، نسبت به تهیه فایل مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

۱ .اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)

۲ .اسکن کارت ملی

۳ .اسکن مدرک تحصیلی معتبر (که معدل در آن ذکر شده باشد) منطبق با شرایط اطلاعیه

۴ .اسکن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم

توضیح: تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت میبایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت نام در آزمون (پنج شنبه مورخ ۲۴/۱۱/۹۸ باشد).

۵ .اسکن عکس ۴×۳ جدید ( با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام )

۶ .اسکن گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه

۷ .پرداخت الکترونیکی مبلغ پانصد و پنجاه هزارریال در وجه دانشگاه اصفهان بابت هزینه های ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت نام  توضیح: امکان عودت وجه ثبت نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

ث) نحوه ثبت نام و مهلت آن:

با توجه به اینکه آزمون ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس گروه

امتحانی انتخاب شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می شود لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام شده نسبت به انتخاب تنها یک کد رشته (یک ردیف شغلی) ثبت نام نمایند.

داوطلبان واجد شرایط می بایست از روز پنج شنبه مورخ ۱۰/۱۱/۹۸ تا روز پنج شنبه مورخ ۲۴/۱۱/۹۸ به سامانه uiazmoon.ir  مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام میبایست با دقت و صداقت تکمیل گردد.

ج) زمان توزیع کارت و آزمون:

 داوطلبان می توانند از روز یکشنبه مورخ ۱۱/۱۲/۹۸ تا روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۸ با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

 آزمون مشاغل کارشناسی روز پنج شنبه ۱۵/۱۲/۹۸ و مشاغل اپراتوری روز جمعه ۱۶/۱۲/۹۸ برگزار خواهد شد.

 محل برگزاری آزمون شهر اصفهان و زمان و محل دقیق آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

 همراه داشتن شناسنامه عکسدار یا کارت ملی و کارت ورود به جلسه در روز آزمون الزامی میباشد.

تذکر مهم:

با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

سایر اطلاعات در پایگاه اطلاع رسانی شرکت فولاد مبارکه به آدرس www.msc.ir قابل مشاهده است.