از فولاد مبارکه به عنوان یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی حمایت می‌کنیم

مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان، ضمن بازدید از فولاد مبارکه و دیدار با مدیرعامل این شرکت در جمع مدیران و کارکنان گفت: تولید کمی و کیفی مناسب، روند رو به رشد، خودکفایی و کمک به رفع نیازهای کشور در این شرایط جنگ اقتصادی و تحریم، توسط مدیران و کارکنان فولاد مبارکه خدا قوت دارد.

 بهزاد فلاطون‌زاده پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه گفت: این شرکت یکی از مهم‌ترین صنایع کشور است و ما امروز در بازدید از خطوط تولید آن به همت و تلاش کارکنان و اقتدار ایران اسلامی بیش‌ازپیش افتخار کردیم.

وی گفت: این بازدید موجب شد کارشناسان این اداره‌کل با زوایای گوناگون شرکت‌فولاد‌مبارکه و نقش آن در اقتصاد کشور آشنا شوند.

مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان افزود: با مشاهده دستاوردهای فولاد مبارکه مصمم‌تر شدیم تا از این صنعت که یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، حمایت کنیم.

طبق این گزارش، در این بازدید مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نواحی مختلف این شرکت گفت: فولاد مبارکه بزرگ‌ترین بنگاه اقتصادی کشور است که سالانه بیش از 1500 میلیارد تومان مالیات پرداخت می‌کند، این در حالی است که فقط 17 درصد از سهام فولاد مبارکه متعلق به دولت است.

مهندس عظیمیان شفافیت نظام مالی فولاد‌‌مبارکه را از دیگر مزیت‌های این شرکت دانست و گفت: فولاد مبارکه یک شرکت بورسی است و اطلاعات آن به‌طور دقیق در سایت کدال قابل رصد است و خوشبختانه علی‌رغم گردش مالی بالای آن، عملکرد شرکت همواره شفاف بوده است.

    

سیاست‌های گروه فولاد مبارکه یکپارچه می‌شود

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در بازدید یک روزه خود از فولاد هرمزگان، در دیدار با مدیرعامل و معاونین فولاد هرمزگان بر یکپارچه سازی سیاست‌های گروه مبارکه تاکید کرد و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در شرکت فولاد هرمزگان در تمام حوزه‌ها گفت: ما یک گروه هستیم و در تلاش هستیم سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه را در تمامی حوزه بین شرکت‌های تابعه به اشتراک بگذاریم .

ترابی، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با اشاره به عظمت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه سهم بسزایی در صنعت فولاد کشور دارد و تصمیمات و سیاست‌گذاری‌هایی که در این شرکت و گروه مبارکه صورت می‌گیرد، کل کشور را تحت تاثیر  قرار می‌دهد .

وی با اشاره به طرح نورد گرم ٢مبارکه گفت: حمایت مسئولان محترم کشور بر لزوم راه اندازی نورد گرم ٢ نشانگر تاثیرات مختلف این امر در اقتصاد کشور دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه، برای 350 هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است که با  تکمیل طرح شهید خرازی نورد گرم 2 این تعداد به 400 هزار نفر خواهد رسید.