نمایشگاه گروهی آثار هنرمندان ایرانی در لس‌آنجلس آمریکا برپاست. به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه گروهی «چیزهای بسیار مورد علاقه من» با آثاری از هنرمندان ایرانی در گالری the lodge لس‌آنجلس برپاست. این نمایشگاه که ۲۲ آوریل افتتاح شده و تا ۲۲ می ‌ادامه دارد، توسط نرگس حمزیان‌پور گردآوری شده و آثاری از آرمین امیریان، ناصر عزیزی، کامران دیبا، حسین عدالتخواه، رنه فاکس، امیر حبیب آبادی، البرز کاظمی، حامد خسروی، فرشیدو لارمیان، نگین محزون، امید مجیدی نژاد، اردشیر محصص، مانی مزینانی، ساناز مزینانی، نازنین پرویز، رضا رستم پیشه، بهار سبزواری، سمکو صالحی، کامران شریف، افسون، جاوید تفضلی، روژین شفیعی و تورج خامنه‌زاده در آن به نمایش درآمده است.

نرگس حمزیان‌پور مشاور بازار هنر، با تمرکز بر هنر خاورمیانه است. او با چندین گالری بین‌المللی و نمایشگاه‌های هنری کار کرده و به معرفی تعداد زیادی از هنرمندان نوظهور، میانه کار و مشهور خاورمیانه و ایران در موزه‌ها، گالری‌ها و مجموعه‌داران خصوصی متعدد پرداخته است.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «طی سال گذشته به دلیل شیوع کرونا بسیاری از مردم فعالیت‌های خود را محدود کرده و خانه‌نشین شدند. خانه یا فضایی که در آن‌ها زندگی می‌کنیم، ظرف جانشین روح است. معماری ما را محافظت و تغذیه می‌کند، اشیاء داخلی، ما را متمایز و شناسایی می‌کنند. مجموعه‌ای که حمزیان‌پور گردآورده است محیطی صمیمی را در گالری ایجاد می‌کند و آثار این ۲۱ هنرمند از چندین رشته هنری، بیننده را به ماندن و شاید کاوش به روشی غیرمعمول دعوت می‌کند».