شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از مردم آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد که شامگاه یکشنبه و دوشنبه، برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الا ان نصر الله قریب (سوره بقره آیه ۲۱۴)

 مقاومت جانانه ملت مظلوم فلسطین و ایستادگی شجاعانه مردم بی دفاع غزه در برابر جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی اسرائیل برای بار دیگر هیمنه پوشالی این رژیم وحشی را به اثبات رساند و قدرت مقاومت با تکیه به فرهنگ ایثار و شهادت را به رخ جهانیان کشاند. بی‌شک این پیروزی بزرگ مقاومت اسلامی در امتداد عملیات حیرت انگیز طوفان الاقصی رعب و وحشتی را بر اردوگاه صهیونیسم و حامیان آمریکایی آنان مستولی کرد و شکستی ترمیم ناپذیر را برای آنان رقم زد. تسلیم رژیم صهیونیستی در برابر شروط مقاومت و پذیرش‌ آتش بس موقت ضربه مهلک دیگری بر پیکره نیمه جان رژیم موقت و رو به سقوط صهیونیستی وارد ساخت. ملت بزرگ ایران در طول مدت تجاوز این جنایتکاران به غزه مظلوم با حضور در تظاهرات، تجمع و هزاران برنامه دفاع از ملت فلسطین را وظیفه دینی و انقلابی دانسته و با الهام از مکتب امامین انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی آنان در کنار فلسطین خواهد ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تقدیر از مقاومت ملت بزرگ فلسطین و با محکومیت مجدد جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی از مردم آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت می کند به شکرانه این موفقیت امشب و فردا شب در مساجد محوری و مجالس توسل به حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها ضمن شکرگزاری به خاطر این موهبت الهی برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.