با کارت طلایی امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به راحتی می‌توانید خدمات رایگان اتومبیل را دریافت کنید.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، نیم ساعت نمی‌شد که از عوارضی اتوبان رد شده بودند که ماشین شروع به ریپ زدن کرد و بعد از چند دقیقه ایستاد از همان لحظه‌ای که ماشین ایستاد، خانمش و بچه‌ها شروع به اعتراض کردند با هر بدبختی که بود ماشین را به کنار جاده کشید، پیاده شد و کاپوت را بالا زد اما متوجه عیب ماشین نشد. دست در جیبش کرد و کارت طلایی رنگی را درآورد. به خاطر آورد که زمان ثبت‌نام این کارت چقدر همسرش اعتراض کرده بود که الکی پولش را دور نریزد. این کارت هم مانند کارت‌های قبلی اصالت ندارد اما موبایلش را درآورد و شماره 6423 که مخصوص امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی است را گرفت و به خانمی که آن سوی خط بود، مشکلش را گفت بعد از چند دقیقه یک نیسان آبی از دور پیدا شد. مرد مکانیکی از نیسان پیاده شد و به نزدیک ماشین آمد، حدود یک ساعتی تعمیر ماشین طول کشید، باطری را برایش شارژ کرد، 4 لیتر بزنین برایش ریخت و مدار سوخت و برق را بازرسی کرد و بعد ماشین دوباره راه افتاد. وقتی می‌خواست به تعمیرکار پول بدهد قبول نکرد و گفت چون شما کارت طلایی دارید، خدمات رایگان است. سوار ماشین شد و با لبخند به همسرش گفت دیدی خانم کارت طلایی امداد خودرو معتبر است.

برای همه کسانی که اتومبیل دارند داستان بالا کم و بیش اتفاق افتاده است. زمانی که در جایی میان جاده گیر افتاده‌ایم و به تعمیرکار نیاز حیاتی داریم و از سوی دیگر فرد یا شماره مطمئنی نمی‌شناسیم که به آن زنگ بزنیم، امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی را می‌توانیم انتخاب کنیم.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی سال 1314 آغاز به کار کرد و امروز بیش از 800 دستگاه خودروی امدادی (سبک و سنگین) در اختیار دارد و با بیش از  20 شرکت امدادی در سراسر شرکت قرارداد منعقد کرده است که هرکدام از این شرکت‌ها صدها ماشین در اختیار دارند.

همچنین امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مجری ارائه خدمات پس از فروش برخی از شرکت‌های خودروساز در سراسر کشور، مجری ارائه خدمات خودرویی به برخی از شرکت‌های بیمه‌ای (اجرای طرح‌های مشترک)، مجری ارائه خدمات امدادی در زمینه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی با همکاری مدیریت خدمات و منابع نیروی انتظامی است.

عضویت در فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی، عضویت در اتحادیه‌ی بین‌المللی جهانگردی، عضویت در SOS جهانی، عضویت در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و عضویت در کمیته اجرایی طرح‌های وِیژه ترافیکی پلیس راهور ناجا ازجمله ویژگی‌های امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است.

تمامی اتومبیل‌های امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی امکانات یک تعمیرگاه کامل را دارند، جک هیدرولیکی 3 تنی، جرثقیل دستی و لوازم اضافی(کابل و زنجیر)، جعبه ابزارآلات مختلف (پیچ گوشتی‌های مختلف- اره‌آهن بر با کمان – آچارهای مختلف بکس- تخت- رینگی و... )، پیچ گوشتی 4 سو و 2سو – پیچ گوشتی مچی– انبردست – انبرقفلی – دم باریک – آچار فرانسه – آچار قفلی – آچار تخت یک سری – آچار رینگی یک سری – یچار یک سری – تخت یک سری – آچار یک سر بکس انبری – بکس یک جعبه – آچار آلن ستاره‌ای یک دست – آچار آلن شش پر یک دست –آچار آلن هشت پر یک دست – چکش – قلم – دستگاه شارژ باطری و دینام – فازمتر تستر یا اهم متر- رابط باطری – قیف روغن – گالن آب – گالن بنزین – لامپ تستر- چراغ سیار – سیم رابط باطری به باطری – تایلیور بزرگ ترک متر – تایلیور کوچک – فرچه سیمی – خار جمع کن – خار باز کن – آهن ربا – آچار گاز تنظیم کاربراتور – آچار شمع، چکش پتک 5/3 کیلوگرمی و ...

اگر  اتومبیل شما در هر جاده خیابان یا اتوبانی در هر نقطه‌ای از کشور دچار نقص فنی شد، در صورتی که هر کدام از کارت‌های امداد خودروی کانون جهانگردی  و اتومبیلرانی (برنزی، نقره‌ای، طلایی، الماس) را داشته باشید، می‌توانید با شماره‌های تلفن گویا 09629 (شماره رایگان سراسری) یا با شماره‌های 66710710-021 و 6423-021واحد پیام تماس و به صورت شبانه‌روز درخواست خود را مطرح کنید و امداد خودرو با اعزام نزدیکترین واحد سیار اقدام به مرتفع نمودن مشکلات خودروی شما می‌کند.

تهیه کارت‌های امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بسیار ساده است و می‌توانید با مراجعه به سایت www. emdadkanoon.ir در بخش خرید کارت به صورت آنلاین کارت مورد نظر خود را باتوجه به نیازتان ثبت‌نام و خریداری کنید.