غلامحسین مظفری:

اجرای طرح‌های بزرگ حاصل هم‌افزایی بخش خصوصی با سازمان منطقه آزاد کیش است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مشارکت بخش خصوصی توانمند و مجرب در تصمیم‌گیری‌های سازمان را راهگشای اجرای طرح‌های بزرگ این منطقه عنوان کرد.

به گزارش ایلنا؛ غلامحسین مظفری در مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش؛ ارائه پیشنهادها و ایده‌های نوآوارنه از سوی فعالان بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های سازمان منطقه آزاد کیش را مهم و مثبت ارزیابی کرد.

مظفری با بیان این که مراکز گردشگری جزیره کیش قطب گردشگری کشور است اظهار داشت: بخش خصوصی به عنوان مشاور مجرب در کنار سازمان منطقه آزاد کیش در ارائه خدمات با کیفیت و حفظ برند کیش نقش موثری ایفا می کند.

مظفری تأکید کرد: با ارائه پیشنهادها و ایده‌های نوآورانه بخش خصوصی کیش می‌توانیم طرح‌های بزرگ گردشگری را در این منطقه اجرا کنیم.

وی با تاکید بر این که جزیره کیش از ویژگی‌های خاص و ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه‌های «اقتصادی، عمرانی،گردشگری، فرهنگی و هنری» برخوردار است افزود: سازمان منطقه آزاد کیش با ایجاد زیر ساخت‌های لازم و فراهم کردن شرایط ایده‌آل برای فعالان بخش خصوصی، از ارایه ایده‌های نو و طرح‌های بزرگ اقتصادی استقبال می کند.

مظفری طراحی و اجرای طرح‌های بزرگ بخش خصوصی کیش را به عنوان سرمایه اصلی کشور برشمرد و تصریح کرد: توسعه ساختار اداری سازمان منطقه آزاد کیش در کنار هم افزایی و همراهی بخش خصوصی موجب اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی و گردشگری در این منطقه خواهد شد.

وی اظهار داشت: نتیجه هم افزایی و هم فکری بخش خصوصی با سازمان منطقه آزاد کیش و استفاده از فرصت‌های ایجاد شده در این منطقه توسعه و پیشرفت جزیره کیش است.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش افزود: با توجه به این که طرح ساماندهی سواحل کیش در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش قرار گرفته است ارائه پیشنهادات بخش خصوصی راه گشای این طرح مهم و ارزشمند خواهد شد. وی در ادامه سخنان خود افزود: برای اجرای طرح‌های نوآورانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و با طراحی کاربری‌ها می توانیم برای توسعه صنعت گردشگری این منطقه کمک کنیم و بهترین خدمات را به گردشگران ارایه دهیم.

مظفری بر ضرورت تشکیل کمیته‌ای در حوزه بصری و معماری جزیره کیش اشاره کرد و اظهار داشت: برای اجرای یک طرح ماندگار و با کیفیت در محور امیر کبیر مسابقه‌ای برگزار شد و تعداد ۶۰ شرکت توانمند و متخصص از سطح کشور شرکت کردند و نتیجه نهایی آن ارائه یک طرح ایده آل برای این منطقه بود.

مظفری با بیان این که از طرح‌های نوآورانه در جزیره کیش استقبال می‌کنیم گفت: جزیره کیش موضوعات بی شماری برای اجرای طرح‌های نو دارد و ایده ماشه نیز از جمله طرح‌هایی است که توسط تیم‌های متخصص طراحی و با مشارکت 13 گروه از معماران کشور در مسابقه ایده ماشه اجرایی شد. وی همچنین بندر آفتاب را یکی از ظرفیت‌های ارزشمند برای توسعه و رشد این منطقه عنوان کرد و افزود: در این بندر می توان طرح‌های زیادی در حوزه‌های صنعتی، خدماتی و عمرانی طراحی کرد. شایان ذکر است در این جلسه بخش خصوصی با تاکید بر اهمیت هم افزایی و همراهی با سازمان منطقه آزاد کیش، توانمندی بخش خصوصی را ضامن قدرت و بقای این سازمان و رشد و توسعه منطقه عنوان کردند. فعالان اقتصادی و سرمایه‌‌گذاران بخش خصوصی کیش در این نشست برای تحقق تحولات بزرگ اقتصادی، عمرانی و گردشگری در منطقه آزاد کیش اعلام آمادگی کردند.