مساعدت 60 میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه از مساعدت بیش از 60 میلیارد ریالی فولاد مبارکه به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به‌منظور همیاری مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

 ایرج ترابی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر پزشکی و درمانی کشور و با تأکید بر این‌که این شرکت همواره در شرایط سخت و هنگام بروز بحران‌ها در کنار مردم و مسئولان بوده و هست، گفت: در این مقطع حساس نیز این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود با هدف پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس و درمان بیماران مبتلا به این بیماری با هماهنگی استانداری استان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را در جهت خرید تجهیزات و وسایل موردنیاز یاری کرد.

به گفتۀ مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در همین خصوص در شرکت فولاد مبارکه نیز اقدامات مؤثر و پیشگیرانۀ زیادی انجام شده است که عمده‌ترین آن عبارت‌اند از:

اطلاع‌رسانی به‌موقع و مستمر پروتکل‌ها و روش‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ اطلاع‌رسانی از طریق وب‌ سایت، کانال‌های ارتباطی شرکت در فضای مجازی، خبرنامه و رادیو فولاد، نصب بنر در سطح شرکت و اماکن عمومی؛ تعطیلی مراکز طبخ و رستوران‌های شرکت؛ کاهش ساعت کاری کارکنان روزکار با هدف پیشگیری از تجمع کارکنان در محل رستوران‌ها؛ به‌کارگیری تجهیزات به‌روز برای کنترل میزان تب کارکنان در ورودی بخش‌ها، تغییر نحوۀ ثبت ورود و خروج کارکنان از روش اثر انگشت به پانچ‌کارت، ضدعفونی کردن مستمر تمامی کارگاه‌ها و محل‌های عمومی نواحی و به تعویق انداختن زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت.

وی در بخش پایانی خود اظهار امیدواری کرد: با همکاری همۀ آحاد جامعه هرچه زودتر این ویروس از کشور عزیزمان خارج و روال عادی زندگی و کار و تلاش در جامعه جاری گردد.

    

به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس انجام شد:

ضدعفونی مجتمع فولاد سبا

روز پنج‌شنبه 22 اسفند ماه سال جاری، ضدعفونی وگندزدایی مجتمع فولاد سبا توسط خدمات شهری این مجموعه صنعتی به شرح زیر صورت گرفت:  ضدعفونی و ‌گندزدایی تمامی محوطه خط تولید، معابر و خیابان‌های سطح سایت‌، اطراف ‌رختکن‌ها و ساختمان‌ها، پادگان مستقر در سبا، ورودی ها، پارکینگ، بوفه، تمام ‌مکانیزم های سنگین شرکت‌های مستقر در سبا، درب ‌و رودی ‌انتظامات‌ شاهد ۳، تمام ‌مکانیزم‌های ‌سبک‌ و سنگین‌ قبل ‌از ورود.

    

شماره 1168 خبرنامه فولاد منتشر شد

شماره 1168 خبرنامه فولاد به صورت الکترونیکی منتشر شد.  طی اطلاعیه آماد است:

همراهان و همکاران گرامی

به منظور رعایت بهداشت فردی و لزوم جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، بر اساس مصوبه کمیته بحران شرکت فولاد مبارکه، انتشار «خبرنامه فولاد»  به صورت الکترونیکی انجام شده و نسخه چاپی این هفته نامه منتشر نمی‌شود. علاقه مندان میتوانند آخرین اخبار و اطلاعات شرکت را با بارگیری فایل خبرنامه این هفته از روی سایت و کانال فولادمبارکه بدست آورند.