در نخستین جلسه از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد نوروزی کیش، محمد پور سینا در جمع نمایندگانی از شرکت‌های تابعه، موضوعات مهم حوزه تبلیغات را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا؛ در این نشست نمایندگانی از شرکت‌های سرمایه گذاری و توسعه کیش، عمران آب و خدمات، بنادر و فرودگاه‌های کیش، کیش ایر، تله کیش، بیمارستان، معاونت گردشگری و موسسه ورزش و تفریحات سالم با حضور محمد پور سینا رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی، راهکارهای چگونگی ارائه اطلاعات مفید و به موقع به گردشگران را بررسی کردند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی در این جلسه خواستار هماهنگی هرچه بیشتر تمامی حوزه‌های ذیربط ستاد، برای تهیه اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی مورد نیاز گردشگران، با هماهنگی دبیر ستاد نوروزی شد و افزود: همکاری همه جانبه تمامی حوزه‌ها در بخش اطلاع رسانی، نوروزی پر بار را به دنبال خواهد داشت.

محمد پور سینا در این جلسه بر لزوم آگاهی رسانی دقیق و صحیح به گردشگران در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر فضای شهری و گردشگری کیش،اعلام نکات حائز اهمیت در رابطه با مسایل بهداشتی، معرفی مراکز گردشگری و مسائل زیست محیطی، قوانین و مقررات مسافرت دریایی و هوایی به جزیره مسائل و قوانین گمرکی، ضوابط رانندگی موجود در جزیره کیش تاکید کرد. گفتنی است مقرر شد تا فرا رسیدن نوروز اینگونه جلسات به صورت یک بار در هفته با حضور نمایندگان دیگر بخش‌ها برگزار شود.