نظرسنجی «موسیقی ما» تا 15 آبان تمدید شد

برگزاری ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» در رویال هال تهران

ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران برای تقدیر از آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 1397 دوم آذر در رویال هال تهران برگزار می‌شود. این رویداد میزبان هنرمندان سرشناس عرصه‌های مختلف موسیقی و همچنین طیف گسترده‌ای از مخاطبان این هنر پرطرفدار خواهد بود. 

آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 1397 بر اساس نظرسنجی بزرگی که این روزها در سایت awards.musicema.com  جریان دارد معرفی خواهند شد. این نظرسنجی شامل دو بخش کارشناسی و مردمی است و آمار آرای ثبت‌شده در بخش مردمی از مرز 300 هزار رای فراتر رفته است.  

بر اساس اعلام ستاد نظرسنجی ششمین جشن سالانه «موسیقی ما»، این نظرسنجی تا روز 15 آبان تمدید شد. در بخش‌های نظرسنجی امسال نیز با مشورت از اساتید و اهالی موسیقی اصلاحاتی صورت گرفته تا آثار شایسته‌تری در این جشن موردتقدیر قرار بگیرند.

اما شعار همدلی اهالی موسیقی ایران در حالی برای این رویداد بزرگ موسیقایی انتخاب ‌شده است که طی ادوار گذشته، هنرمندان موسیقی فارغ از سن و سبک فعالیت یک‌شب کنار یکدیگر جمع می‌شوند. اتفاقی که در حوزه موسیقی کمتر شاهد آنیم. این موضوع مهم‌ترین نکته و هدف اصلی «جشن سالانه موسیقی ما» است. همچنین در ششمین جشن موسیقی ما است مطابق روال سال‌های گذشته از اساتید پیشکسوت موسیقی به‌پاس یک‌عمر فعالیت هنری‌شان تقدیر به عمل خواهد آمد.