تریو فلوت و پیانو در رودکی

لیلا رمضان، نوازنده پیانو به همراه فیروزه نوایی نوزانده فلوت و نولون بارگین نوازنده فلوت چهارشنبه ششم شهریور در تالار رودکی برای علاقمندان اجرا خواهند داشت. در دی ماه سال گذشته لیلا رمضان به همراه فیروزه نوایی کنسرت دونوازی برگزار کرده بود که اکنون برنامه دیگری را با همراه کردن نولون بارگین استاد کسنرواتوار ورارلبرگ اتریش به روی صحنه می‌برد.

    

«جان جهان» و پاسداشت ادیب خوانساری

آلبوم «جان جهان»، بحر نور 2، با صدای پوریا اخواص و آهنگ‌سازی رضا پرویززاده در راستای پاسداشت و پشتیبانی از موسیقی اصیل ایرانی و حفظ آثار اساتید و بزرگان موسیقی ایران تنظیم شده است.

در این آلبوم انتخاب آثار، صدادهی ارکستر و تنظیم آثار با نگاه به فرم موسیقی گذشتگان انجام شده تا رنگ و بوی موسیقی قدیم برای شنوندگان فرهیخته تداعی شود. آوازهای این اثر به پاسداشت شیوه آوازی استاد ادیب خوانساری و سال‌ها تلاش ایشان در رادیو ملی و خلق آوازهای ماندگار، طراحی شده و توسط پوریا اخواص هنرمند پرتلاش عرصه آواز و از شاگردان برجسته استاد شجریان که سابقه‌ هنری پرتلاشی دارد، اجرا شده است.

از دیگر هنرمندانی که در خلق این آلبوم نقش داشته‌اند، می‌توان از: بهروز همتی نوازنده تار، رضا پرویززاده آهنگ‌ساز و نوازنده کمانچه، ماهیار تمسکنی نوازنده‌ سنتور، محمد میرزایی نوازنده نی، حسین حدت نوازنده عود، علی همتی نوازنده بم‌تار، امین پرویززاده نوازنده کمانچه آلتو و حسین همتی نوازنده تنبک اشاره کرد.