شرکت سام سرویس با مدیریت صحیح وضعیت، توانست به تعهدات خود به مشتریان و همچین اشتغالزایی، پایبند باقی بماند. تحویل اجناس به مشتریان صورت گرفت.

سام سرویس برخلاف جو رایج در بازار مبنی بر احتکار به قصد سودجویی، تمامی اجناس خود در انبار را به قیمت‌های رسمی و قانونی به بازار عرضه کرد تا کشور  شاهد کمبود نباشد.

به گزارش ایلنا مرتضی بلوکی گفت:  شرکت سامسونگ کره جنوبی در طی سال‌هایی که در ایران بود به خدمات‌رسانی مشغول بود، شرکت سام سرویس نیز به نحو احسن از این تعامل دو جانبه استفاده می‌کرد و کالاهای خود را با کیفیت مناسب به مشتریان تحویل می‌داد و یک سازماندهی مناسبی در تولید و عرضه محصولات لوازم خانگی شکل گرفته بود.

مهم‌ترین نکته‌ای که از رهگذر حضور سامسونگ در ایران شکل گرفت، این بود که شرکت سام سرویس توانست با زیرکی به بومی‌سازی ساخت لوازم خانگی دست پیدا کند و بسیاری از تجهیزات و قطعات ساخت تلویزیون، یخچال، ماشین لباس‌شویی و جارو برقی، بومی شد.

متاسفانه با تشدید تحریم‌های اقتصادی ظالمانه آمریکا، شرکت سامسونگ نیز به تعهدات خود پایبند نماند و از کشور خارج شد.

اما شرکت سام سرویس با مدیریت مناسب اجازه نداد وقفه و خللی در خدمات پس فروش ِ محصولات فروخته شده، ایجاد شود و این امکان ایجاد شده که در طی سال‌هایی که خریداران در سال استفاده از محصولات سامسونگ هستند، همچنان خدمات پس از فروش به آنان ارائه شود.

همچنین با تدابیر اتخاذ شده، شرکت سام سرویس کماکان با قدرت در صحنه لوازم خانگی ایران حضور خواهد داشت و به زودی با نشان تجاری «سام» پر توان‌تر از گذشته در بازار لوازم خانگی ایران به فعالیت ادامه می‌دهد.

به‌دلیل شرایط تحریم اقتصادی و با مدیریت مناسب مدیران سام سرویس، کاملا بستر اجرای این این ایده فراهم شده و قراردادهای لازم نیز منعقد شده است.

شرکت سام سرویس با مدیریت صحیح وضعیت، توانست به تعهدات خود به مشتریان و همچین اشتغالزایی، پایبند باقی بماند. تحویل اجناس به مشتریان صورت گرفت. سام سرویس برخلاف جو رایج در بازار مبنی بر احتکار به قصد سودجویی، تمامی اجناس خود در انبار را به قیمت‌های رسمی و قانونی به بازار عرضه کرد تا کشور  شاهد کمبود نباشد.

در واقع از این پس دیگر محصولی به نام سامسونگ نخواهیم داشت اما شرکت سام سرویس همان محصولات را با همان کیفیت و همان خدمات پس فروش و همان کادر مدریتی و مهندسی، به هم‌میهنان عرضه خواهد کرد.