مجمع عمومی عادی سالانۀ شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکۀ اصفهان (سهامی خاص) با حضور اکثریت صاحبان سهام در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه 23 اردیبهشت سال 99 در محل شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکه اصفهان برگزار شد.

مرتضی شبانی، مدیر امور مجامع و ارزیابی شرکت‌ها با اعلام این خبر افزود: در این مجمع که ریاست آن را غلامرضا طاهری مدیر سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه بر عهده داشت، ابتدا گزارش عملکرد شرکت با توجه به کلنگ‌زنی طرح‌های افزایش ظرفیت سه‌برابری آهک و دولومیت کلسینه و دو برابری تولید سنگ دانه‌بندی‌شده در طرح‌های توسعۀ شرکت فولادسنگ توسط مهرداد فقیهیان مدیرعامل شرکت، ارائه گردید و در ادامه، پس از قرائت گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال ۱۳۹۸ تصویب شد.

وی با بیان این‌که سود خالص این شرکت در سال ۹۸، مبلغ  122,834 میلیون ریال بوده گفت: سود خالص این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 62 درصد رشد داشته است.

شبانی تصریح کرد: در این مجمع از 1015 ریال سود هر سهم مبلغ 110 ریال تقسیم شد.

در این مجمع، فقیهیان با ارائۀ گزارشی از عملکرد شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکۀ اصفهان از بهره‌برداری از کورۀ دوم پخت آهک کلسینه و رشد 72 درصدی تولید و فروش آهک کلسینه از 72 هزار به 124 هزار تن و افزایش تولید سنگ آهک از 550 هزار به 600 هزار تن به‌عنوان مهم‌ترین دستاوردهای این شرکت نام برد.