مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛ بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات حمله به آمریکا را نداشت و برای نخستین بار جمهوری اسلامی ایران، پایگاه نظامی آمریکا در عراق را مورد حمله موشکی قرار داد و هیمنه امریکا در منطقه فرو ریخت.

به گزارش ایلنا؛ در آیین یادواره شهدای کربلای پنج و به مناسبت سالروز ورود شهدای گمنام به جزیره کیش، عهد و پیمان با سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان جبهه مقاومت، پنجشنبه نوزدهم دی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، غلامحسین مظفری با گرامیداشت سالروز ورود شهدای گمنام به جزیره کیش و شهدای عملیات کربلای پنج، گفت: باید در ادامه راه این شهدا و پیروی از ولی امر مسلمین جهان بتوانیم آنگونه که خواست شهیدان است، گام برداریم.

غلامحسین مظفری با اشاره به برگزاری عزاداری با شکوه مردم به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: حضور گسترده مردم در مراسم عزاداری برگ زرینی دیگر در کارنامه مردم عزیز ایران اسلامی است.

وی بیان کرد: در طول تاریخ چنین تشییع جنازه ای با شکوه در سطح دنیا برای نظام برگزار نشده است و این نشان دهنده اخلاص، صداقت، پایمردی شهید و همه مردم دنیا نسبت به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در این مراسم با بیان اینکه برکاتی خون پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان جبهه مقاومت داشت؛ گفت: بعد از جنگ جهانی دوم نخستین بار است پایگاه امریکایی مورد حمله موشکی قرار می گیرد و آن هم از طرف کشوری که اعلام می کند ما مورد حمله قرار داده ایم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به ادعاهایی که ترامپ بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در سخنرانی خود گفته بود که اگر ایران به تلافی شهادت سردار قاسم سلیمانی به منافع آمریکا حمله کند ۵۲ نقطه حیاتی از جمله مراکز فرهنگی ایران را هدف قرار خواهد داد. خاطر نشان کرد: واکنش آمریکا به حمله موشکی ایران یک موضوع انفعالی بود که طی مصاحبه ای گفته بود؛ دنبال صلح هستیم، مردم باید در رفاه باشند و ایران نباید سلاح اتمی داشته باشد. وی افزود: با فتوای مقام معظم رهبری، ایران به دنبال سلاح اتمی نیست و این موضوع را در فرهنگ خود حرام می داند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تروریسم دولتی و حفظ حقوق بشر که شعار غربی‌ها بود، با ترور یکی از فرمانده‌هان ارشد نظامی ایران نشان داد که پایبند به هیچ اصولی نیستند و اظهار داشت: امریکای‌ها با ترور سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی دیگر نمی توانند ادعا کنندکه ما بر علیه تروریسم هستیم.