نمایشگاه «ماسک بزن» با اشاره به پاندومی کرونا با نمایش هفتاد ماسک نقاشی شده از هفتاد هنرمند در گالری کاما برپا می‌شود. به گزارش ایلنا، نمایشگاه «ماسک بزن» با نمایش هفتاد ماسک طراحی شده از هفتاد هنرمند  به کوشش شهلا همایونی و دستیاری غزال کاظمی از۲۰ تا ۳۱ تیر‌ماه در گالری کاما برپا می‌شود.

مونا خوش اقبال درباره برپایی نمایشگاه «ماسک بزن» در گالری کاما می‌گوید: مجموعه کاما تصمیم گرفت با تمرکز بر ذات ناب و اصیل هنر و فارغ از هر حاشیه‌ای نمایشگاهی با موضوع کرونا برگزار کند که محور آن «هنر برای هنر» باشد و در همین راستا از هنرمندان شاخص هنر معاصر ایران و استعدادهای نویافته تقاضا کرد آثار فاخر خود را بر روی مدیوم ماسک تنها به عنوان سمبل این پاندومی خلق کنند وهمچنین از آنها درخواست کردیم که امضای خود را به جای روی اثر در پشت آن و پنهان از دید مخاطب قرار دهند.

در نمایشگاه «ماسک بزن» آثار هنرمندانی چون حسین محجوبی، رضا بانگیز، احمد وکیلی، نصرت الله مسلمیان، همایون سلیمی، ایرج اسکندری، کاوه نجم آبادی، ‌بهزاد شیشه‌گران، حسین ماهر، علی ندایی، اکبر نیکان‌پور، رضا هدایت،  رضا رینه‌ای، احمد نادعلیان، و... به نمایش درمی‌آید.

نمایشگاه «ماسک بزن» از۲۰ تا ۳۱ تیر‌ماه در گالری کاما برپاست علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه بجز یکشنبه‌ها  از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به این گالری مراجعه کنند.