خوانندگان حاضر در بخش پاپِ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند، امسال در بخش پاپ سی و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر 9 گروه با 16 اجرا حضور دارند. برادران (آرش و مسیح عدل‌‌پرور)، امید حاجیلی، علی یاسینی، رضا بهرام، محسن ابراهیم‌زاده، امیرعباس گلاب، ماکان (رهام هادیان و امیر مقاره)، آرون افشار، سیروان خسروی و بهنام بانی در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا می‌کنند. 

اجراهای بخش پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در دو سانس ساعت 18:30 و 21:30 در هر روز برگزار می شود که گروه برادران (آرش و مسیح عدل پرور) روز چهارشنبه 23 بهمن دو اجرا، امید حاجیلی و علی یاسینی در 24 بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، رضا بهرام 25 بهمن دو اجرا، محسن ابراهیم زاده 26 بهمن دو اجرا، امیرعباس گلاب و گروه ماکان (رهام هادیان و امیر مقاره) در 27 بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، آرون افشار 28 بهمن دو اجرا، سیروان خسروی 29 بهمن دو اجرا و بهنام بانی اول اسفند ماه دو اجرا روی صحنه می‌روند. 

به گزاری خبرگزاری تسنیم، دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر آبان‌ماه در نامه‌ای به سایت‌های بلیت فروشی اجراهای موسیقی، طرح‌های پیشنهادی و شرایط آنها را برای فروش بلیت خواستار شد که بعد از بررسی شرایط از نظر خدمات و پشتیبانی فنی و قیمت‌های پیشنهادی، دو سایت تیوال و پارس بلیت برای فروش بلیت‌های جشنواره انتخاب شدند. همچنین جدول سایر اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در این هفته منتشر و بلیت فروشی آنها آغاز می‌شود. سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تهران و شهرهای منتخب کشور از تاریخ 24 تا 30 بهمن ماه برگزار می‌شود. در تهران تالارهای وحدت، رودکی، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، فرهنگسرای نیاوران، برج آزادی و تالار سوره میزبان جشنواره هستند.