برادران کردستانی که در اولین فصل از برنامه تلویزیونی «عصر جدید» موردتوجه مخاطبان قرار گرفتند، ۲۶ دی‌ماه کنسرتی را در شهر هشتگرد برگزار می‌کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، کارزان و باسط قاسمی دو برادر خواننده‌ای که در اولین فصل از برنامه تلویزیونی «عصر جدید» موردتوجه مخاطبان این برنامه قرار گرفتند، ۲۶ دی‌ماه کنسرتی را در شهر هشتگرد برگزار می‌کنند. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته این دو برادر روز پنجشنبه آخر دی‌ماه در شهر هشتگرد کنسرت خواهند داد. این در حالی است که قیمت بلیت کنسرت این دو برادر بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته ‌شده است.

برگزاری کنسرت این دو که پس از حضور در فصل اول برنامه عصر جدید به شهرت زیادی دست پیدا کردند، در شرایطی است که هنوز تهیه‌کننده و مدیر برنامه مشخصی به‌صورت رسمی برای این دو برادر معرفی نشده است. این در حالی است که شنیده‌شده طی ماه‌های گذشته تعدادی از تهیه‌کنندگان عرصه‌های مختلف موسیقی، با ارائه پیشنهاد‌هایی هنگفت به برخی از استعدادهای برنامه‌های تلویزیونی از شهرت آنها در برگزاری برنامه‌ها و مراسم مختلف بهره‌برداری می‌کنند. هنوز از میزان دستمزدها و جزییات انعقاد قرارداد با این هنرمندان اطلاع چندان دقیقی در دست نیست.

کارزان و عبدالباسط قاسمی از جمله کسانی هستند که پیش از ورود به دنیای خوانندگی در پیشه آرایشگری و رانندگی فعالیت می‌کردند. این دو برادر صدای خود را اولین بار در فصل اول برنامه عصر جدید به مخاطبان ارائه کردند. این دو برادر در این برنامه پربیننده بود که بعد از دریافت کارت طلایی از آریا عظیمی‌نژاد، به مرحله دوم هم رسیدند و اجرایشان در این مرحله نیز با اقبال مواجه شد. بعد از پخش نخستین حضور آنها در برنامه بود که هم‌وطنان کردزبان با جمعیتی بالغ‌بر ۴ هزار نفر از اجرای زنده این دو برادر در سنندج استقبال کرده و فصل تازه‌ای از فعالیت شغلی آنها را رقم زدند.