کدام نمایندگان رأی خود به استیضاح فاطمی امین را منتشر کردند؟

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رأی خودشان را در ارتباط با استیضاح وزیر صمت در فضای مجازی منتشر کردند.

به گزارش ایلنا، صبح دیروز دومین جلسه استیضاح وزیر محبوب کابینه دولت سیزدهم در حالی برگزار شد که تا پیش آغاز آن افکار عمومی خواستار شفافیت آرای نمایندگان در این استیضاح بودند، حتی به هنگام برگزاری جلسه استیضاح چندین نماینده از همکاران خودشان خواستید که آرای‌شان را در فضای مجازی منتشر کنند.

از همین رو پس از پایان یافتن جلسه استیضاح و رفتن فاطمی امین از ساختمان سمیه تعدادی از نمایندگان آرای خودشان را در توئیتر منتشر کردند.

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با انتشار برگه رأی خود در حساب شخصی توئیترش نوشت: «در دفاع از حقوق ملت ایران بویژه در حوزه خودرو به آقای فاطمی امین رای عدم اعتماد دادم. هرچند ایشان را فردی پاک‌دست، متعهد و برنامه‌ریز دیدم اما به علت توان مدیریتی پایین و ناتوانی در پاسخ به مطالبات مردم رای خود را از او پس گرفتم.»

روح‌الله حضرت‌پور، نماینده ارومیه  نیز در حساب توئیتری‌اش با انتشار برگه خودش نوشت: الوعده وفا. «وزیر صمت برکنار شد»

جلال رشیدی کوچکی نماینده مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد با انتشار رأی خود در حساب شخصی توئیترش نوشت: مجلس به ندای ملت لبیک گفت. امیدوارم فردی که برای وزارت صمت معرفی می‌شود شجاعت لازم برای برخورد با مافیای خودرو به نفع مردم را داشته باشد.