فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره رویکرد بی‌تفاوت مردم نسبت به دفاعیات دولت روحانی؛ گفت: «مردم خودشان دولت روحانی را قضاوت می کنند با وضعیت فعلی اقتصاد در هر مغازه‌ای مردم می‌گویند خدا پدر روحانی را بیامرزد که برنج۴۰تومانی ۱۲۰تومان شده است. همین حرف‌های کوچه و بازار دفاع از عملکرد روحانی است. مردم وقتی عملکرد اقتصادی دولت فعلی را می‌بینند قضاوت می‌کنند.

خبرسراسری نوشت: ناصر قوامی، افزود: باید از مردم سوال کرد که فرق دولت فعلی با دولت روحانی چه بود بالاخره مردم بصورت واقعی وضعیت را لمس می‌کنند. ما دعای ندبه که برگزار می‌کنیم نان برای جلسه می‌خریم یک هفته تعدادی نان را ۴۵تومان خریدم، هفته بعد ۱۱۰تومان و فکر کردم از خواب اصحاب کهف بیدار شده‌ام!»

این فعال سیاسی در ادامه اشاره کرد: «کسانی نگذاشتند دولت روحانی مذاکره کند با ترامپ هم بهتر می‌شد مذاکره کرد تا بایدن که با پنبه سر می برد. روحانی که می‌خواست کار را تمام کند اما عده‌ای سنگ انداختند تا در دولت مطلوب خودشان برجام امضا شود که هنوز هم نتیجه نگرفتند».

قوامی در پایان درباره ارتباط نشست‌های اخیر تیم روحانی و افزایش اظهارنظراتشان گفت: «من فکر می‌کنم این جلسات دوستانه است وگرنه تفکر خاتمی و ناطق نوری زمین تا آسمان با هم تفاوت دارد و این برای اداره کشور نظراتی بسیار متضادی بین این افراد وجود دارد».