فعال سیاسی اصولگرا به نشست روز پنجشنبه اصحاب رسانه با ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد.

محمد مهاجری، در کانال تلگرامی خود نوشت: عصر ۵ شنبه گروهی از اصحاب رسانه با آقای رئیس جمهور دیدار کردند. خبر‌ها حکایت از آن دارد که غیر از یکی دونفر، همه آن‌هایی که فرصت سخن گفتن یافتند در نقد دولت سیزدهم گفته اند. هرچند که زبان بدن آقای رئیس جمهور و همچنین مطالبی که بعدا مطرح می‌کند، موید این است که گویا اصلا در جلسه حضور نداشته است!

آقای رئیسی در مصاحبه‌ای که در پایان این دیدار می‌کند می‌گوید انتظارش آن است که رسانه‌ها تیتر بزنند که دولت او خدمتگزار است و تمام همتش گره گشایی از زندگی مردم است و بدنبال تشکیل ایران قوی است!

همچنین در جمع اهالی رسانه اظهار می‌دارد: «امروز دسته‌بندی صحیح میان رسانه‌ها نه چپ و راست، بلکه بر اساس امیدآفرینی و یاس‌آفرینی است.»

این ادبیات، جز خودشیفتگی، آن هم از دولتی که حتی به یک وعده اش عمل نکرده، معنای دیگری می‌دهد؟ ایران قوی با دولت سیزدهم؟ امیدآفرینی با این حجم از تورم و گرانی و نارضایتی؟

جدی می‌فرمایید یا شوخی می‌کنید؟!

از فحوای کلام رئیس محترم دولت چنین برمی آید که کارکرد رسانه را تنها در ماله‌کشی منحصر می‌داند. مگر همین کار ماله‌کشی توسط انبوه رسانه‌های دولتی و حامی دولت و نیز صداوسیما با ناشیانه‌ترین وضع انجام نمی‌گیرد؟ پس چرا سرکنگبین صفرا می‌افزاید؟!