دولت سیدابراهیم رئیسی در پانزدهمین ماه مسئولیت خود قرار دارد و حال این سئوال پیش می‌آید که آیا مردم متوجه تفاوت این دولت با دولت حسن روحانی شده‌اند.

به گزارش نامه نیوز، فعال سیاسی اصولگرا درباره میزان تفاوت دولت رئیسی و دولت روحانی از نگاه مردم گفت: شاید در مجموع عملکرد این دو دولت خیلی به نفع مردم نبود اما مردم فرق این دو دولت را حتما متوجه شده‌اند. مردم در مقام مقایسه دولت‌ها می‌گویند «خدا پدر دولت روحانی را بیامرزد».

هدایت‌الله خادمی درباره چرایی عملکرد ضعیف دولت سیزدهم در مقایسه با دولت حسن روحانی افزود: مردم به ویژه پایگاه رأی اصولگرایان امید زیادی به دولت سیزدهم داشتند چون این طور تصور می‌شد وقتی مجلس و دولت با یکدیگر همسو هستند فرصت بهتری برای مجریان فراهم آید تا برای مردم و حل مشکلات کشور کار کنند. متنها آقای رئیسی شاید به دلیل عدم شناخت از حوزه مدیران اجرایی کشور، افرادی را برای همکاری در دولت انتخاب کرد که کارآمدی لازم را نداشتند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه از فرصت یکدستی دولت و مجلس استفاده نشد، یادآور شد: برخی دوستان در جلسات به ما نقد می‌کنند که «شما فکر می‌کردید وقتی دولت و مجلس یکدست شوند اوضاع بهتر می‌شود، اما دیدید چه اتفاق بدی افتاد».