برنا نوشت: نماینده مردم فردین، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میان دشت در مجلس شورای اسلامی درباره ادعای زهره الهیان درباره سابقه کیفری وی گفت: همه اینها به روز قیامت واگذار کردم و به خودشان هم گفتم که در آن روز معامله بزرگی با شما می‌کنم.

به ‌دنبال انتشار اخباری مبنی بر سابقه کیفری حسین محمدصالحی دارانی، نماینده مردم فردین، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میان دشت در مجلس یازدهم به علت ارتکاب به امور خارج از شرع، این نماینده مجلس ضمن رد این ادعا گفت: این موارد توسط زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است. به این صورت که وی اعتراض زده بود و من در واکنش به این اقدام مطرح کردم یک نماینده باید حداقل مسائل حقوقی را بلد باشد اما او به اندازه یک مبتدی از مسائل حقوقی سر در نمی‌آورد چراکه تفاوت زیادی میان محکومیت، محکومیت کیفری و محکومیت کیفری موثر است. متعاقب استعلامی که شورای نگهبان از دادگستری می‌گیرد، دادگستری اعلام می‌کند و جواب استعلام را می‌دهد که بنده محکومیت دارم یا خیر. این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: من هیچ محکومیتی نداشتم. یک محکومیتی از طرف دادگاه بدوی بوده که در دادگاه تجدیدنظر برائت خورده است. این خانم وقتی اعتراض زده حکم بدوی را ارائه کرده اما اینقدر متوجه نبوده که پائین حکم نوشته است تجدیدنظر و حکم تجدیدنظر را هم ارائه بدهد. مسائلی را هم که مطرح کرده بود شورای نگهبان با شعبه‌ای که پرونده اینجانب را بررسی می‌کرد، ارتباط گرفت و صحبت کردند و این سوءظن برطرف شد و اعلام کردند که این احکام کیفری و احکامی که الهیان بر اساس آن مدعی است همگی را شورای نگهبان بررسی کرد که واهی بود.

محمدصالحی با ادعای به همدستی رقبای انتخاباتی‌اش با الهیان ادامه داد: متاسفانه حب و بغض‌های شخصی و اغراض سیاسی از طریق فردی که در انتخابات شکست خورد و در منطقه رقیب انتخاباتی بنده بود، این خانم را متقاعد کرده بود که اعتراض بزند که اعتراض هم به نتیجه‌ای نرسید و این مواردی که اشاره کرده بود هم مستند نبود. همچنین احکام  تجدیدنظر را به شعبه ارائه کردم و در نهایت اعتبارنامه در شعبه تائید شد و این قضیه به اتمام رسید. این نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد اعاده حیثیت نسبت به اقدام الهیان اظهار کرد: بعد از پایان کار قطعا این کار را انجام خواهم داد اما نه به صورت شدید. چراکه معتقدم در این شرایط اقتصادی که تورم و فشار اقتصادی کمر مردم را شکسته و آنها برای خروج از این مشکلات به مجلس یازدهم چشم امید دارند و طبق فرموده مقام معظم رهبری باید به دنبال همدلی و اتحاد و وفاق ملی باشیم، به نظر می‌رسد این کارها غیر از اینکه وقت نماینده را بگیرد و وی را به حاشیه بکشاند، هیچ سودی نخواهد داشت.