فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه کومله و سایر تروریست‌ها اعلام کرده‌اند که به دنبال تجزیه ایران هستند و باید هوشیار باشیم، گفت: دشمن کور خوانده که بتواند کشور ما را تجزیه کند؛ جوانان ما و عزیزان ما باید با بصیرت عمل کنند.

سردار تنگسیری در برنامه تلویزیونی «یک و بیست» که از جوار مزار شهید حاج قاسم سلیمانی روی آنتن زنده شبکه یک سیما رفت، گفت: اولین خصلت حاج قاسم ولایت مداری بود و ولایت را یک خیمه می‌دانست. دومین خصلت سردار سلیمانی اخلاص این شهید و همچنین ایمانی بود که به خدا داشت. حق این مرد بزرگ شهادت بود و در آخر هم به دست یزید زمان و خبیث‌ترین حکومت به شهادت رسید.

وی با اشاره در بخش دیگری از اظهارات خود، به خسارت وارد شده به اموال عمومی توسط برخی از افراد در ناآرامی‌های روز‌های گذشته اشاره کرد و گفت: امروز یک صدا‌هایی می‌آید که خداوند جواب آن‌ها را داده است. این‌ها می‌خواهند نور خدا و نوری که شهدا و حاج قاسم روشن کرده‌اند را خاموش کنند. ولی این فتنه از بین خواهد رفت و ملت ما این فتنه را هم از بین خواهند برد.

سردار تنگسیری با اشاره یه نزدیک بودن زمان افول استکبار، یادآور شد: ملت ما شکستن کمر استکبار را خواهند دید.وی با ابراز ناراحتی از فوت مهسا امینی گفت: این خانم (مهسا امینی) دختر ایران است و ما هم معتقدیم پرونده این خانم با دقت رسیدگی شود، اما نمی‌شود به تحقیقاتی که برای کشور خودمان است اعتماد نکنیم، ولی به بیگانگان اعتماد کنیم.وی افزود: در زمانی که رئیس جمهور ما به نیویورک رفته و عضو شانگ‌های شده ایم و در حال تلاش برای خنثی کردن تحریم هستیم، دشمنان چنین فتنه‌ای درست می‌کنند.فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: به جوانان عزیز توصیه می‌کنم که هوشیار باشند. دشمن می‌خواهد هویت ایرانی جوانان را بگیرد. این‌ها پرچمی که امروز نماد اسلام به خود گرفته و روی آن لااله الا الله نقش بسته را آتش می‌زنند، جوانان باید آگاه باشند.