کارگران شهرداری رودبار بار دیگر خواستار دریافت چهار ماه معوقات مزدی خود شدند.

تعدادی از این کارگران در گفت‌وگو با ایلنا گفتند: با توجه به گرانی‌های افسارگسیخته مواد غذایی و غیر آن، از مسئولان شهرداری رودبار درخواست داریم هرچه سریعتر بدهی کارگران را بپردازند.

آنها تاکید کردند: مشکلات ما ناشی از کمبود منابع مالی در شهرداری است. شهرداری امنیت شغلی و معیشتی حدود ۷۰ کارگر شاغل در مجموعه شهرداری را به خطر انداخته است. هر چند طلب ما کارگران مربوط به ۴ ماهه نخست سال گذشته (۱۴۰۰) مربوط می‌شود اما فروردین ماه سال جاری نیز شهرداری به دلیل مشکلات مالی حقوق کارگران را ناقص پرداخت کرد.کارگران همچنین مدعی شدند عملکرد شهرداران در طول سال‌های گذشته که سکاندار شهر رودبار بوده‌اند، رضایت‌بخش نبوده چراکه عملا راهکار جدیدی برای رفع مشکلات مالی شهرداری پیاده نکرده‌اند و کارگران هر ماه مطالبات خود را با سه تا چهار ماه تاخیر دریافت کرده‌اند.

آنها با بیان اینکه درخواست ما این است که مسئولانی که توانایی مدیریت شهر را ندارند باید به خاطر منافع عموم مردم خودخواسته کنار بروند، در پایان گفتند: از مسئولان استانی و شهرستانی انتظار داریم به مشکلات شهرداری رودبار ورود کنند تا در نتیجه آن مشکلات شهر و در کنار آن کارگران خاتمه پیدا کند.