هیات‌مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران در جلسه خود مراحل ایجاد کمیته پیگیری روزنامه‌نگاران بازداشتی را نهایی کرد.

کانال انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران اعلام کرد: آقایان الیاس حضرتی، مهدی رحمانیان، محمد مهاجری، کامبیز نوروزی و‌ خانم بدرالسادات مفیدی دعوت انجمن را برای حضور در کمیته پیگیری روزنامه‌نگاران بازداشتی پذیرفتند.

براساس این اعلام، در جلسات پیشین مقرر شده بود که از روزنامه‌نگاران و مدیران مسئول و افرادی که تعلقات آنان به تقویت این حرفه مهم، اثبات شده است دعوت شود تا کمیته‌ای را برای پیگیری مشکلات گوناگون روزنامه‌نگارانی که در حوادث اخیر احضار، بازداشت و محکوم یا آزاد شده‌اند، تشکیل دهند. متاسفانه در هفته‌های اخیر فرآیند احضار و بازداشت‌ها به نحو روشنی بیشتر و در نتیجه ضرورت این پیگیری را افزون‌تر کرده است.

انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران در ادامه از همکاران و‌ خانواده‌هایی که علاقه‌مند به اظهار نکات یا اخبار لازم در مورد خود یا عزیزانشان هستند یا آمادگی همراهی در این فرآیند را دارند خواست به اکانت تلگرامی  @tpaoj پیام دهند تا دبیرخانه در اسرع وقت با آنان تماس حاصل کند

 

///

 

////