صفـحه اینـستـاگـرامی کوچینی  (couchini_mag) که در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می‌کند، خبر داد که نمایشگاه نقاشی‌های مسعود کیمیایی در گالری گلستان با واکنش‌های متعددی همراه شده، از وفور عنصر «چاقو» تا قیمت‌های متفاوت!

به گزارش برترین‌ها، گالری گلستان این روز‌ها میزبان نقاشی‌های مسعود کیمیایی است. نمایشگاهی متشکل از ۲۱ تابلوی این سینماگر دوران‌ساز که یک بار دیگر ثابت می‌کند که مسعود کیمیایی همچنان، حتی در هشتاد سالگی نیز توانایی غافلگیر کردن دوستدارانش -و حتی مخالفانش- را دارد.آثار نقاشی مسعود کیمیایی که با تکنیک رنگ روغن روی بوم در سبک رئال و فیگوراتیو کشیده شده و از ۹۰ تا ۳۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند. نکته جالب‌تر اینکه کاتالوگ نمایشگاه کیمیایی نیز که حاوی تصاویر چاپ‌شده نقاشی‌های حاضر در نمایشگاه است، به قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

این نمایشگاه در فضای مجازی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. کاربری نوشت: «نقاشی‌های تهمینه میلانی، کنسرت مهران مدیری، بازیگر شدن خواننده‌های دوزاری، شعرهای بهاره رهنما، کلاس طنازی بهنوش بختیاری و حالا هم نمایشگاه نقاشی‌های مسعود کیمیایی به همت خانم لیلی گلستان... ما هیچ ، ما نگاه.»

دیگری نوشت: «به‌جای این تلاش پوچ و ناموفق برای کشیدن گل و پروانه، اگر تلاشش رو روی فقط همون تصویرسازی چاقو می‌ذاشت واقعا موفق میشد: چند مدل نقاشی از چند چاقوی متفاوت به روایت مسعود کیمیایی به عنوان یک کارگردان عشق چاقو. واقعا جدی.»کاربر دیگر نوشت: «یکی مثل آیدین آغداشلو که عمری نقاشی کرده و منتقد هنری بوده. واقعن سطح نقاشی مسعود کیمیایی رو نمیفهمه؟...ولی خب حتمن باید تو نمایشگاه لیلی گلستان کنار رفیقش حاضر بشه.» دیگری نوشت: «خدایی اگه اسم مسعود کیمیایی رو این نقاشی‌ها نبود لیلی گلستان اینقدر تعریف وتمجید می‌کرد، ما فکر می‌کردیم این خانوم دغدغه‌اش هنر نقاشیه ولی فقط به فکر کاسبیه!»نظر کاربر دیگری درباره این نمایشگاه چنین است: «نقاشی‌های زشت و کریه و بیهودة مسعود کیمیایی را حداقل 90 و حداکثر 320 میلیون تومان می‌فروشند و می‌خرند.»