در ادامه تغییرات ضرغامی در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ معاون گردشگری نیز تغییر کرد و احکام دیگری برای سایر مسئولیت‌ها صادر شد.

به گزارش ایسنا، پس از معارفه علی دارابی به عنوان قائم‌مقام و معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ در روز یکشنبه ۲۸ شهریورماه، علی‌اصغر شالبافیان به عنوان معاون گردشگری معرفی و ولی‌الله تیموری از این سمت تودیع شد. تیموری که از کارشناسان گردشگری نیز بوده از سال ۱۳۹۷ مسؤولیت معاونت گردشگری را به عهده داشت.

شالبافیان نیز از بدنه صنعت گردشگری شناخته می‌شود. او از سال ۱۳۸۷ عضو هیأت علمی دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان بوده که با حکم ضرغامی، به عنوان معاون گردشگری منصوب شد.

در ادامه تغییراتی که دیروز در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز شد؛ ضرغامی، طاهره قیومی را به عنوان مشاور و مسئول پیگیری‌های ویژه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد. او پیش‌تر ریاست مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ریاست‌جمهوری حسن روحانی را به عهده داشت.

احمد خورشیدسوار نیز با حکم ضرغامی، مشاور وزیر در امور فناوری‌های نوین  برای گسترش ظرفیت‌های استارت‌آپی شد. خورشیدسوار سابقه فعالیت در صدا و سیما را داشته و مسؤول فضای مجازی این سازمان در مرکز استان فارس بوده است.

ضرغامی همچنین با تغییر محمدحسن طالبیان از معاونت میراث فرهنگی، او را به عنوان مشاور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد. او هفته گذشته نیز مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه را تغییر داد و حسن میثمی را در این سمت منصوب کرد.