همزمان با ایام محرم بخش‌هایی از کتاب‌ «آه»، مقتل حسین بن علی(ع) در صفحه اینستاگرام کتابخانه‌های عمومی تهران بازخوانی و باز نشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، همزمان با ایام محرم بخش‌هایی از کتاب‌ «آه»، مقتل حسین بن علی(ع) در صفحه اینستاگرام کتابخانه‌های عمومی تهران بازخوانی و باز نشر می‌شود.

این اثر فاخر سال گذشته با حضور یاسین حجازی توسط در استودیوی کتابخانه عمومی شهید چمران تهران و در ۱۰ قسمت تولید گردید و از صفحه اینستاگرام و آپارات کتابخانه‌های عمومی تهران منتشر شد.

امسال نیز به مناسبت ماه محرم این تولیدات از صفحه اداره کل کتابخانه‌های تهران به نشانی instagram.com/tehranplir بازنشر می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند فایل باکیفیت بازخوانی بخش‌هایی از کتاب آه را از آپارات اداره کل به نشانی aparat.com/tehranpl دریافت کنند.

گفتنی است کتاب آه بازخوانده ترجمه فارسی «نَفَسُ‌المَهموم» است که شیخ عبّاس قمی تألیف و میرزا ابوالحسن شعرانی تحتِ کتابی به اسمِ «دَمعُ السُّجوم» ترجمه‌ کرده و شاملِ وقایعِ پس از بیعتِ مردم با یزید ابن معاویه تا بازگشتنِ خاندانِ حضرتِ حسین ابن علی علیه السلام، بدون ایشان به مدینه است.