نصب نشانی مراکز درمانی  در ورودی شهرها برای نوروز ۹۸

معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی از تشکیل ستاد نوروزی مدیریت درمان در این معاونت و اداره ‌کل درمان مستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی در ایام نوروز سال ۹۸ خبر داد.

مهدی درخشان تشکیل این ستاد را به‌منظور اجرای هرچه بهتر طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی دانست و افزود: ستاد نوروزی مدیریت درمان در تمامی استان‌ها با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی به فعالیت می‌پردازد.

وی با بیان این‌که در ایام نوروز شاهد افزایش مسافرت هستیم و ممکن است برخی افراد در طول مسافرت به خدمات درمانی نیاز پیدا کنند، ادامه داد: برای خدمت‌رسانی مناسب به مسافران نوروزی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی پیش‌بینی‌های لازم انجام شده و در استان‌های مقصد نیز آمادگی کامل به وجود آمده است. درخشان از نصب پلاکاردهای اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی در شهرهای مختلف خبر داد و گفت: برای اطلاع‌ مسافران از نشانی مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی این پلاکاردها در ورودی شهرها نصب می‌شود.

وی بر حضور پزشکان کشیک در تمامی بیمارستان‌ها و ستاد مدیریت درمان سراسر کشور تأکید کرد و گفت: سایر پزشکان نیز برای خدمت‌رسانی به بیماران در دسترس خواهند بود.

     


عرضه اقلام در فروشگاه‌های شهروند با سود صفر درصد

مدیر عامل شرکت شهروند گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند از امروز تا آخرین روز سال کلیه اقلام خود را با سود صفر درصد به شهروندان عرضه می‌کند.

به گزارش ایلنا، مسعود سریع‌القلم با اعلام این خبر گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در آستانه سال جدید و همزمان با بیست وپنجمین سالروز تاسیس فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند از ۲۱ تا ۲۹ اسفند ماه به مدت ۹ روز با ارائه تخفیف‌های ویژه برای تمام گروه‌های کالایی میزبان شهروندان خواهد بود.

سریع‌القلم با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده برای تامین مایحتاج خانواده‌ها در آستانه سال نو تصریح کرد: فروشگاه‌های شهروند برای تأمین کالاهای مورد نیاز شهروندان همانند سال‌های گذشته، امسال نیز در فروش فوق‌العاده ایام نوروز تخفیف‌های ویژه ۵ تا ۷۰ درصدی برای مشتریان در نظر گرفته است.