اجرای طرح سرویس‌رسانی ایمن در شب چهارشنبه سوری

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در طرح استقبال از بهار امسال، استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی را در برنامه داریم.

پیمان سنندجی اظهار داشت: با توجه به ترافیک روز‌های پایانی سال و سخت بودن استفاده از خودروی شخصی، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در طرح استقبال از بهار امسال، با اشتغال حداکثری ناوگان اتوبوسرانی تا آخرین روز سال خدمت‌رسانی خواهد کرد. سنندجی افزود: در صورت افزایش تقاضای سفر، تعدادی از ناوگان علاوه بر ساعات سرویس‌رسانی معمول، در خطوط منتهی به مراکز خرید تا ساعت ۲۴ خدمت‌رسانی خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره پنج شنبه و جمعه آخر سال و زیارت اهل قبور گفت: برنامه‌ریزی سرویس‌رسانی به شهروندان برای زیارت اهل قبور در پنج شنبه و جمعه آخر سال انجام شده است که بر این اساس شهروندان تهرانی می‌توانند از ساعت ۶:۳۰ صبح از پایانه‌های اصلی شهر همچون رسالت، فلکه دوم تهرانپارس، خاوران، میدان  خراسان و ... به مقصد بهشت زهرا حرکت کنند.

وی همچنین افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی برای آخرین سه شنبه سال و شب چهارشنبه سوری طرح سرویس‌رسانی ایمن را خواهد داشت.

    


رئیس سازمان بهزیستی: 

عیدی مددجویان بین  ۵۳ تا ۱۰۰هزار تومان متغیر است 

رئیس سازمان بهزیستی میزان عیدی مددجویان را بین ۵۳ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر اعلام کرد. 

به گزارش ایلنا، وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم‌نامه مشترک فی مابین سازمان بهزیستی کشور و سازمان بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران در خصوص عیدی مددجویان تصریح کرد: امید است تا پایان سال مبلغ عیدی مددجویان تأمین اعتبار شود و همچنین قول‌های مساعدی را از مسئولان امر در این زمینه دریافت کرده‌ایم و مبلغ عیدی بین ۵۳ تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.

وی درخصوص بسته حمایتی مددجویان بیان کرد: مسئول کلی این امر ما نیستیم، چرا باید تأمین اعتبار از سوی برنامه و بودجه انجام شود، ما از سوی مددجویان بهزیستی نماینده هستیم و پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.