نماینده تهران در مجلس گفت: «پاسخ‌ ایران به شهادت سردار موسوی نظامی نیست. اسرائیل چون در جنگ اخیر دستاوردی نداشته با هدف قرار دادن فرماندهان مقاومت به دنبال دستاوردسازی است.»

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ پس از اقدام نظامی اسرائیل علیه سردار سید رضی موسوی، بسیاری از مقامات جمهوری اسلامی، اسرائیل را بابت این اقدام تهدید کردند.

اقبال شاکری در مجلس درخصوص اینکه پاسخ ایران به این اقدام اسرائیل چه خواهد بود،گفت: «ما پاسخ‌مان را از سالیان قبل داده‌ایم. بدین معنا که اسرائیل دارد دست و پا می‌زند ولی ما از سالیان قبل ضربات اصلی را به او وارد کردیم. همچنین نیروی مقاومت با اقدامات خود زمینه اضمحلال این رژیم را فراهم کردند. بنابراین ما در تسریع اضمحلال و از بین رفتن اسرائیل و خارج شدن آمریکا از منطقه، حداکثر تلاش خود را به کار می‌بریم تا مردم منطقه و جهان از دست آن‌ها نجات پیدا کنند.»

این نماینده مجلس یازدهم در پاسخ به اینکه آیا ممکن است واکنش ایران همانند شهادت سردار سلیمانی، نظامی باشد، به دیده بان ایران گفت: «خیر، آن‌ها می‌خواهند ما را به یه عکس العمل فوری و بدون نتیجه وادار کنند درصورتی که تمامی برنامه‌های ما به ثمر رسیده است. نمونه آن هم سه ماه تلاش مذبوحانه اسرائیل برای از بین بردن حماس است که این مهم‌ترین اقدامی است که علیه این رژیم صورت گرفته است.»