دو چهره تیم رسانه‌ای رئیسی و قالیباف در فضای مجازی به یکدیگر اتهاماتی را وارد کردند، اتهاماتی که بخشی از درگیری‌های فعلی دولت و رئیس مجلس را روشن‌تر می‌کند.

به گزارش «انتخاب»؛ جدل توئیتری پس از آن شروع شد که رضوی، مشاور قالیباف نوشت: شیخ سوپر انقلابی با سودای مجلس، مسئول انتخابات تشکیلات غیرقانونی وزیر ساخته شده است، حال برای دیده شدن و برندینگ خودش، هم‌صدا با اصلاح‌طلبان و ضدانقلاب به زور می‌خواهد مسئله سلاح‌ورزی را گردن مجلس اندازد، شیخ اگر سیاسی‌کار نیست و دنبال حقیقت، چرا از وزارت صمت سوال نمی‌کند؟

حسن روزی‌طلب، مدیرمسئول روزنامه ایران، نیز در جواب نوشت: دعوا نکنید. آخرش همه در یک لیست هستید!

رضوی در پاسخ به این کنایه نوشت: به وزیرتان بگو.

مدیرمسئول روزنامه ایران نیز در پاسخ گفت: نوبت او شده؟ بساط دروغ و  تهمت را جمع کنید.

مشاور قالیباف نیز در جواب نوشت: تهمت را کسی می‌زند که همزمان با اصلاح طلبان‌و ضد انقلاب داره مسئله سلاح ورزی که هیچ ربطی به رئیس مجلس ندارد را می‌اندازد گردن مجلس و رئیس مجلس، مسئله دولت چه ربطی به مجلس و رئیس مجلس دارد؟ این غیر از این است که وزیر پدرخوانده شریان باید جواب بدهد؟ کی به رسایی خط تخریب مجلس می‌دهد؟

دعوا ادامه پیدا کرد و روزی‌طلب در واکنش گفت: به مجلس و رئیسش هم ربط دارد. خودتان هم می‌دانید. جا پای بولتن‌نویس معزول (اخوی نماینده سوپر مدرن ) نذار برادر من!

در ادامه رضوی پاسخ داد: ‌‎این کامنت‌ها چند حالت بیشتر ندارد، یا قانون نمی‌دانید و نمی‌دانید به مجلس و‌ رئیس مجلس ربط ندارد، یا میدانید و خود را به آن راه می‌زنید که اینجوری یا شریان بستی برای تخریب مجلس و رئیس مجلس، یا با پدرخوانده شریان، یا داستان بالاتره! دولت تصمیم به تخریب مجلس گرفته! مثل نظرسنجی سازیت!

گفتنی است که شریان یا «شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی» در اسفند سال گذشته با حمایت جریاناتی در دولت اعلام وجود کرد. مهرداد بذرپاش وزیر راه و قاضی زاده طباطبایی، رئیس بنیاد شهید از چهره‌های اثرگذار آن هستند.

به نظر می‌رسد منظور رضوی از شیخ سوپر انقلابی «حمید رسایی» از جمله چهره‌های مخالف ارائه لیست واحد با تیم قالیباف در انتخابات است. همینطور وزیر مورد اشاره مشاور قالیباف که از او به عنوان پدرخوانده شریان نیز یاد کرده، «بذرپاش» است.