جبهه پایداری با ژست دفاع از رئیسی به میدان انتخابات خواهد آمد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: در احزاب سیاسی جبهه پایداری شاید پرفعالیت‌ترین تشکیلات انتخاباتی باشد، عملا سنگ دولت را در انتخابات به سینه خواهد زد و با ژست دفاع از رئیسی به میدان خواهد آمد؛ چون چند وزیر هم در کابینه دارد. محمد مهاجری، در گفت و گو با «انتخاب» افزود: از این به بعد نمایندگان برای رای جمع کردن از هر تریبون برای زدن دولت استفاده می‌کنند. همین ایجاد فضای تند انتخاباتی و انتقادی، جبهه‌بندی ایجاد می‌کند و در هر شهر یک معنا دارد. در شهر‌های کوچک انتقادات بیشتر متوجه عملکرد وزرا و دولت و مباحث معیشتی است.

از  عکس قالیباف با  روسای  پیشین  مجلس  نمی‌توان برداشت سیاسی کرد

وی درباره پیام سیاسی عکس جلسه اخیر قالیباف با روسای پیشین مجلس نیز، گفت: حقیقتا من این اتفاق را یک جمع دوستانه می‌بینم تا یک تفکر سیاسی؛ به این علت که آقای ناطق به طور کامل از سیاست کنار کشیده است و اگر ناطق نوری بخواهد به عرصه سیاسی وارد شود، این عکس دلیل نمی‌شود. آقای حداد هم خودش کاری نمی‌کند و صرفا یک چهره پشت صحنه است و در آن مجموعه‌ها هم نفوذی ندارد. لاریجانی هم هنوز برای حضور در انتخابات صحبتی نکرده است، نتیجتا از این عکس نمی‌توان برداشت سیاسی کرد.

مهاجری در ادامه نسبت به انگیزه‌های قالیباف از این جلسه برای انتخابات مجلس افزود: اگر قالیباف می‌خواست یک رفتار سیاسی برای انتخابات بکند به این افراد کفایت نمی‌کرد و چهره‌های دیگر را هم دعوت می‌کرد. ضمن اینکه هنوز برای قضاوت درباره تصمیمات قالیباف نسبت به انتخابات زود است و چند ماه وقت هست. به‌نظر من قالیباف این جلسه را برای انتخابات برگزار نکرده است.