یک وکیل دادگستری از شکایت شهیندخت مولاوردی، معصومه ابتکار و زهرا شجاعی از رئیس صدا وسیما خبر داد.

علی مجتهدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره شکایت شهین‌دخت مولاوردی و زهرا شجاعی از رئیس صدا و سیما، گفت: برنامه شب گذشته جهان‌آرا به یک کارشناس به نام خانم فاطمه شجاعی که من نمی‌دانم سوابق ایشان چیست، تریبون داد که حرف‌های غیرواقعی و واجد عناوین مجرمانه از قبیل افترا و نشر اکاذیب مطرح کنند.این وکیل دادگستری ادامه داد: شکایت‌مان از رئیس سازمان صدا و سیما ، مدیر شبکه افق و کارشناس برنامه است. شب گذشته آقایان آمدند اجازه پاسخگویی به خانم‌ها ملاوردی و شجاعی بدهند اما در اواسط کار، دوباره به این خانم که اظهارات نادرستی داشت، تریبون دادند که موکلین  ما خانم‌ها ملاوردی و شجاعی جلسه را ترک کردند.

این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد:  منتظرم متن کامل حرف‌های کارشناس دوم هم منتشر شود تا بعدا از وی هم شکایت کنم. باید بگویم صدا و سیما با این رفتار نه فقط اجازه پاسخگویی نداد بلکه اتهام‌زنی‌ها را تشدید کرد.

وی گفت: ما خواهان رسیدگی در چارچوب قوه قضاییه به این اتهامات، بدون اغماض هستیم. توقع ما از دستگاه قضا و جناب آقای اژه‌ای که با رویکرد جدیدی که در قوه اتخاذ کرده‌اند این است که این شکایت را لااقل برای رضای خدا به صورت شفاف و عادلانه رسیدگی کنند.