وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات خود را موظف می‌داند شرایطی که زمینه انحصار را برای عده‌ای فراهم کرده است، از بین ببرد.  

به گزارش وزارت اطلاعات،  سیداسماعیل خطیب در جلسه شورای اداری استان لرستان ارتقا و تثبیت امنیت پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را وظیفه وزارت اطلاعات دانست و گفت: همه می‌دانند ایران قدرتمندی که به وسیله نفس قدسی امام (ره) و خون شهدا بیمه شده و با رهبری فرزانه و حکیم هدایت می‌شود به عنوان قدرت منطقه‌ای در جهان نقش آفرینی می‌کند.

وی با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی کشور افزود: کالاهایی که با سرمایه مردم خریداری و حتی چندین ماه در گمرکات انبار شده بود؛ با اقدام جهادی و پیگیری دولت ترخیص شد و دراختیار مردم قرار گرفت.  

وی با تاکید بر اینکه مردم در این دوره با حضورشان در صحنه و انتخاب دولت ولایی و انقلابی، شرایط را برای خدمت و فعالیت‌های انقلابی فراهم کردند، افزود: توجه به معیشت مردم و توسعه زیر ساخت‌ها که تامین کننده معیشت مردم باشد از اولویت‌های دولت سیزدهم است که خوشبختانه امروز به رغم همه فشارها، دسترسی نظام به ذخائر ارزی بیشتر شده و در فروش نفت با مشکلات کمتری مواجه هستیم.  

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات خود را موظف می‌داند شرایطی که زمینه انحصار رابرای عده‌ای فراهم کرده است از بین ببرد.  

خطیب، سفر رئیس جمهوری به لرستان را پرخیر و برکت دانست و افزود: لرستان مسئولان خوب و نمایندگان فعالی دارد که ان‌شاءالله با جدیت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان را پیگیری نمایند تا به نتیجه برسد.  

وی لرستان را مهد علما و دانشمندان و از قدیمی‌ترین کانون‌های تمدنی و فرهنگی جهان دانست و گفت: سلحشوری و فدا کاری مردم لرستان در همه‌ برهه‌های انقلاب و دفاع مقدس زبانزد عام وخاص است که همه باید خدمتگزار این مردم باشیم.  

وزیر اطلاعات گفت: برای به فعلیت درآمدن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های لرستان در حوزه‌های مختلف نیازمند همت مسئولانی است که جهادی فکر، جهادی عمل و جهادی خدمت می‌کنند.