رئیس دولت نهم و دهم در واکنش به اظهارات اخیر حداد عادل گفت: چگونه می‌توانیم انتظار داشته باشیم که با نقش‌آفرینی عده‌ای که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی همسر محمدرضا شاه پهلوی را می‌بوسیدند و بعد از انقلاب به تعبیری رنگ عوض کردند و تبدیل به سوپر حزب‌اللهی شدند و در نتیجه به کارها وارد شدند، اوضاع کشور درست شود.

محمود احمدی نژاد در ویدئویی در واکنش به اظهارات حدادعادل که گفته بود تکلیف احمدی‌نژاد روشن است و تایید صلاحیت نمی‌شود، اظهار کرد: این آقا یادش نرود که وقتی با همسر شهید فاطمی ملاقات کرد و تلاش کرد ایشان را به مخالفت با دولت دهم تشویق کند اما بعد از اینکه این خانوم نپذیرفت و عکس دستبوسی فرح را نشان داد، شب ریختند نیروهای امنیتی در محل اقامت ایشان و کامپیوتر حاوی عکس را بردند و بعد هم دستگیرش کردند و بعد از 20 روز زندان وی را تحت‌الحفظ آوردند پای هواپیما و از کشور اخراجش کردند.

وی ادامه داد: این آقایی که این حرف‌ها را مطرح کرد در سال ۸۴، با کمک دوستانش تا لحظه آخر سنگین‌ترین فشارها را به بنده وارد کردند که به نفع کاندید مورد نظرشان انصراف بدهم. بعدها هم مکه به دولت آمدم در مجلس هفتم، اینها بیشترین ممانعت‌ها، تخریب‌ها، فشارها و انواع ترفندها را به کار گرفتند تا مانع از خدمات دولت نهم به مردم شوند.

احمدی‌نژاد گفت: آنها حتی اجازه ندادند ما ساعت کار بانک‌ها را تغییر بدهیم که تا حدودی ترافیک سب‌تر شود.

رئیس جمهور پیشین کشور با بیان اینکه این آقا طی ۱۶ سال اخیر همواره به ضد بنده بوده و به شدت علیه من فعالیت کرده است، تصریح کرد: اینها انقلاب و کشور را ارث پدری خودشان می‌دانند.