سخنگوی جبهه پایداری گفت: درصدد هستیم با تبیین برنامه‌های اجرایی با رویکرد تحقق عدالت و ظلم‌ستیزی با دیگر گروه‌های انقلابی وحدت گفتمانی ایجاد کنیم تا زیر سایه هم‌افزائی انقلابی، وحدت پایدار را رقم بزنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مجید متقی‌فر افزود: بنابراین در این زمینه الگوی عملیاتی، چون ادوار گذشته انتخابات با دیگر گروه‌های هم‌سو در چهار مرحله پی خواهیم گرفت؛ اول وحدت حول عدم تخریب همدیگر، دوم وحدت حول ترویج گفتمان کلان عدالت به عنوان راه حل مشکلات مردم و البته این به معنای نادیده گرفتن مؤلفه‌های‌های مهمی، چون کارآمدی نیست، مرحله سوم وحدت در اعمال شاخص‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مرحله چهارم وحدت در رسیدن به گزینه اصلح رأی‌آور.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اظهار کرد: جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ از کسی حمایت خواهد کرد که بالاترین نمره را ضمن رای‌آوری، در احراز اصلح بودن مطابق شاخص‌های انقلابی داشته باشد.

متقی‌فر با بیان اینکه تلاش می‌کنیم جریانات اصولگرای انقلابی را حول همین محور جمع کنیم، تصریح کرد: قطعا تقابل مستقیم ما در این دوره از انتخابات با گروه‌ها و جریان‌های غرب‌گرا، غیر انقلابی و ناتوانی خواهد بود که قریب به ۸ سال است که با تنبلی و وادادگی و اشرافی‌گری، فساد و رانت‌خواری و عدم توجه به ظرفیت‌های داخلی، کشور و مردم را در بی‌سابقه‌ترین فشار معیشتی قرار داده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز مسئول مصیبت‌ها و گرفتاری‌ها و مشکلات معیشتی مردم حاصل جمع دو جریان دگراندیش اصلاحات با همه طیف‌ها و گروه کارگزاران هستند، افزود: رسالت انقلابی اقتضا می‌کند شرایط و تحولات اجتماعی و سیاسی را رصد کنیم و بسان دیده‌بان هوشیار مراقبت کنیم تا دشمن بار دیگر از مسیر دیگری راه نفوذ طراحی نکند و با اغواگری، چون گذشته مردم را فریب ندهد تا دوباره ناجوانمردانه بر گُرده مردم سوار نشود و مصائب ۸ سال گذشته را تکرار نکند و سرمایه‌های مادی و معنوی این ملت شریف را به حراج نگذارد.

سخنگوی جبهه پایداری بیان کرد: جبهه پایداری در این دوره از انتخابات همچون گذشته ارتباط حداکثری با دیگر گروه‌های اصولگرای انقلابی دنبال می‌کند و برای رسیدن به وحدت حداکثری مطابق شاخص‌های انقلابی از هیچ تلاشی دریغ ندارد و به لحاظ گفتمانی و تبیینی معتقدیم آنچه می‌تواند پاسخ روشن به شرایط و وضعیت موجود بدهد رویکرد گفتمان عدالت است. با عدالت عملیاتی می‌توان بساری از مشکلات را حل کرد و کارآمدی عدالت محور سخت‌ترین مشکلات را می‌تواند به آسانی حل کند.