دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه افرادی که اختلاس می‌کنند و در انتخابات ندای تقلب برمی‌آورند این رفتار آنها نشان از غرب‌زدگی و دنیاپرستی است، گفت: اینهایی که به آمریکا اعتماد کردند، شش سال معطل آنها شده و آخر سر از آنها ناامید شدند. 

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی شامگاه گذشته در همایش سیره سرایان و تجلیل از هیئات مذهبی همدان، در ادامه گفت: در کشورهای غربی برای کشاندن مردن به داخل خیابان‌ها برای اعتراضات، وعده ساندویچ و آبمیوه داده می‌شود و آنها گمان می‌کنند مردم ما نیز به همین بهانه‌ها در راهپیمایی‌ها شرکت می‌کنند در حالیکه اینگونه نیست و مردم ما فقط با یک ندای رهبر به خیابان‌ها می‌روند. برخی از افرادی که به واسطه رأی ما روی کار می‌آیند، بعد از دیدن عملکرد آنها معترض هستیم که چرا رهبری آنها را درست نمی‌کند و یا از روی کار برنمی‌دارد، درحالیکه رهبری این کار را انجام نمی‌دهند چرا که انتخاب مردم هستند. دبیرکل جبهه پایداری افزود: انقلاب آبروی امام عصر(عج) است از این رو در زمان انتخابات هرکسی را نه به مجلس بفرستید و نه رئیس‌جمهور کنید.

فضای مجازی در دست شارلاتان‌هاست

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بعد از گذشت این همه سال به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند با تیر، گلوله و جنگ و حتی بمب اتم شیعه، اسلام و حتی ولایت را نابود کنند اما می‌دانند اگر فکر جوان ما را نابود کنند، پیروز می‌شوند، بر وجود جوانان در عرصه‌های مهم سیاسی و اجتماعی تأکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب را صرفا خطاب به جوانان بیان فرموده‌اند. وی با انتقاد از اینکه فضای مجازی جوانان را از بین می‌برد، تصریح کرد: فضای مجازی در دست یک سری افراد شارلاتان و حقه باز افتاده است و امثال «روح‌الله زم»ها جوانان ما را مدیریت کرده و در خانه امام حسین(ع) را می‌بندند. دشمن را کوچک نگیرید، غفلت نورزید و نظام را در هیئت های امام حسین(ع) حفظ کنید، بچه‌ها و جوانان را به مسجد بکشانید و آینده را به دست آنها بسپارید. وی افزود: چشم ما به کدخداست بنابراین فرق برخی از مسئولان ما با کلینتون چیست؟ آیا فقط صرف نماز خواندن نشان مسلمانی آنان است؟ این کافی نیست. وی با تأکید بر اینکه آمریکا بزرگترین طاغوت است و تکیه به آن بیهوده است، یادآور شد: آمریکایی‌ها مادی‌گرا هستند و هیچ کاری بدون پول انجام نمی‌دهند و وقتی با جمعیت ۲۵ میلیون نفری که چندین روز در عراق اسکان یافته و پذیرایی شده، مواجهه می‌شوند که در امنیت کامل به سر می‌برند، باور این حرکت برای آنان سخت است‌. آقاتهرانی با بیان اینکه انقلاب موجود زنده و ماندنی است و این نهضت دینی است که از هیئت‌ها خارج شده است، تأکید کرد: هدف اصلی انقلاب ما قرب به خداوند بوده است. نهضت انقلاب و رهبر را محکم نگهدارید.