معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش مبلغ وام اشتغال از یکصد میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان به عنوان مصوبات جلسه اخیر شورای عالی اشتغال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریمی بیرانوند با اشاره به کلیات برخی مصوبات جلسه هشتاد و سوم شورای عالی اشتغال گفت: حمایت از برنامه‌های اشتغال نهادهای حمایتی مثل بهزیستی و کمیته امداد (ذیل همکاری با استانداری‌ها) و افزایش وام اشتغال از 100 میلیون تومان به 150 میلیون تومان از مصوبات شورای عالی اشتغال بود که با حضور و تلاش وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای عالی اشتغال با حضور رئیس جمهور به نتیجه رسید.

معاون وزیر کار با اشاره به اینکه موضوع اشتغال برای دولت سیزدهم بسیار حائز اهمیت است، گفت: در همین راستا یکی از مصوبات شورای عالی اشتغال، ایجاد گروه و کارگروه‌های تخصصی در زمینه اشتغال در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مختلف بود که مصوب شد. همچنین در زمینه همکاری‌ها با دستگاه‌های مختلف برای توسعه اشتغال، کارآفرینی و مهارت با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط برای دانش‌آموختگان از مواردی است که جزئیات آنها به محض نهایی شدن در آینده نزدیک به اطلاع مردم خواهد رسید.