نماینده چناران در مجلس با اشاره به ضعف نظارت دولت بر قیمت کالاهای اساسی گفت: بی‌ثباتی در بازار و ضعف نظارت در این دولت مشهود است و افزایش قیمت‌ها نگران‌کننده شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امامی‌راد در نشست علنی روز یکشنبه (8 آبان ماه) مجلس، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: حذف گسترده بیمه کارگران ساختمانی به ویژه در یک سال اخیر و در شرایط سخت کرونایی و معیشتی اجحاف به حق این قشر زحمتکش است. اگر سهم بیمه این عزیزان را افزایش نمی‌دهید حداقل همین سهم کم را از بین نبرید.

نماینده چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: تصویب قانون رتبه‌بندی یکی از افتخارات این مجلس است که بعد از 12 سال به تصویب رسید. اجرای صحیح این مصوبه مهم می‌توانست یکی از درخشش‌های کارنامه دولت باشد اما متأسفانه تأخیر در نگارش آیین‌نامه، شیوه‌نامه و تأخیر در پرداخت‌ها و بلاتکلیفی 76هزار نیروی طرح مهرآفرین و عدم پرداخت پاداش خدمت 1400 فرهنگیان و استمرار این وضعیت، زحمات همه را زیر سوال می‌برد و به نارضایتی‌ها نیز دامن می‌زند.

وی تصریح کرد: در چند ماه اخیر مبالغی به عنوان حداقل مکالمات در قبوض خطوط ثابت مشترکین درج و اضافه شده است. هرچند این مبلغ هزینه نگهداری و مرسوم است لکن نه در زمان و نه در هزینه تدبیر درستی انجام نشد و لازم است وزیر ارتباطات برای آن فکری کند.

امامی‌راد در تذکر پایانی خود خطاب به رئیس‌جمهور با انتقاد از ضعف نظارت بر قیمت‌ها گفت: حذف ارز 4200 تومانی و افزایش یارانه‌ها قابل تقدیر بود اما ضعف نظارت در این دولت مشهود است و عدم ثبات قیمت‌ها جای نگرانی دارد.