نیروهای شرکتی اورژانس اجتماعی از احتمال تکرار اتفاقات سال گذشته و تاخیر در پرداخت حقوق خود ابراز نگرانی کردند.به گزارش ایلنا، آنها می‌گویند: هر سال نزدیک خردادماه برای تعیین شرکت پیمانکار، مناقصه برگزار می‌شود و این برگزاری مناقصه باعث می‌شود پرداخت حقوق‌ها چند ماه به تعویق بیفتد.

به گفته این نیروها، سال گذشته بعد از گرفتن حقوق فرودین ماه، دو ماه حقوق نگرفتیم و تیر ماه با ما تسویه‌حساب شد.

نیروهای شرکتی اورژانس اجتماعی می‌گویند: نگرانیم که مثل پارسال حقوق‌ها باز با تعویق پرداخت شود به همین دلیل از مسئولین بهزیستی می‌خواهیم حواسشان به نیروهای شرکتی اورژانس اجتماعی باشد.

این نیروها با انتقاد از اینکه هرکس با هر سابقه و تحصیلاتی به عنوان نیروی شرکتی اورژانس اجتماعی استخدام می‌شود، حداقل حقوق را می‌گیرد، گفت: گرفتن حداقل حقوق برای کسانی که سال‌ها تجربه کار و مدرک فوق‌لیسانس و دکتری دارند، آن هم برای انجام کاری مثل مددکاری اورژانس اجتماعی ناعادلانه است.

این نیروها می‌گویند: مدت‌ها منتظر به نتیجه رسیدن طرحِ ساماندهیِ استخدام کارکنان دولت بودیم که ظاهرا سرنوشت این طرح هنوز مشخص نیست. شاید اگر این طرح تصویب شود و تبدیل وضعیت شویم وضعیت دریافتی‌هایمان تغییر کند ولی تا زمانی که با پیمانکاران کار می‌کنیم هیچ امیدی به بهبود اوضاع نداریم.