خواستگار کینه‌توز آبروی دختر مورد علاقه‌اش را برد

پسر جوان پس از 4 سال دوستی با دوست خواهرش که قصد ازدواج با هم را داشتند به خاطر اختلافاتی که بین آنها پیش آمده بود اقدام به انتشار تصاویر دختر جوان و قصد اخاذی میلیونی داشت که دستگیر شد.

چندی قبل دختر جوانی با حضور در اداره پلیس فتا تهران برای رهایی از مزاحمت‌ و تهدید‌های پسر جوانی که با انتشار تصاویرش باعث بی‌آبرویی وی شده درخواست کمک کرد.

ماموران در تحقیقات ابتدایی دختر 27 ساله را هدف تحقیق قرار دادند و مشخص شد که پسر جوانی با به دست آوردن تصاویر دختر جوان اقدام به ساخت صفحات دروغین در اینستاگرام و تلگرام کرده و با پخش کردن تصاویر دختر جوان و نوشتن متن‌های غیراخلاقی باعث بی‌آبرویی دختر جوان شده است.

کارآگاهان پلیس فتا در ادامه تحقیقات متوجه شدند پسر جوان برای پایان دادن به انتشار تصاویر و استیکرهای مختلف با تصویر دختر جوان پیشنهاد 10 میلیون تومانی داده که در این مرحله دختر جوان از پلیس درخواست کمک کرده است.

ماموران در گام بعدی تحقیقات پی‌بردند که پسر جوان، برادر یکی از دوستان دختر جوان است که از چند سال قبل با هم آشنا شده و قصد ازدواج داشته‌اند.

بدین ترتیب با به دست آمدن این سرنخ ماموران علی 32 ساله را دستگیر کردند و پسر جوان وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

علی در تحقیقات پلیسی ادعا کرد 4 سال قبل از طریق خواهرم با دختر جوان آشنا شدم و در این مدت تصمیم به ازدواج داشتم اما بعد از این  همه سال با هم کمی دچار اختلاف شدیم تا جایی که دختر مورد علاقه‌ام شماره تلفنم را بلاک کرد و دیگر جواب پیام‌هایم را نداد.

متهم در اظهاراتش به ماموران گفت: چون از دختر جوان پول طلب داشتم ابتدا خواستم تا بدهکاری‌اش را پرداخت کند اما وقتی دیدم که او هیچ اقدامی برای پرداخت نمی‌کند تصمیم به انتقام‌گیری گرفتم. به همین خاطر با توجه به در دست داشتن تصاویر دختر جوان اقدام به ساختن صفحات مختلف و انتشار عکس‌ و استیکر با تصاویر دختر جوان در شبکه اجتماعی کردم و تهدید کردم اگر پولم را پرداخت نکند به بی آبرو کردنش ادامه می‌دهم.

بنا به این گزارش، علی و دختر جوان برای ادامه رسیدگی به پرونده‌شان در اختیار مقام قضایی در دادسرای جرایم رایانه‌ای قرار گرفتند.

    


پایان سرقت‌های خشن  3 مرد در شهرری

3 مرد خشن پس از سرقت از چند مطب پزشکی در شهرری برای سرقت پای در خانه زن جوانی گذاشته و پس از بستن دست و پاهایش نقشه دزدی را به اجرا گذاشته‌اند.

سرهنگ «کرم یوسفوند» رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی  گفت: با وقوع 4 فقره سرقت از مطب پزشکان در شهرری شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه از سرنخ های به دست آمده، مشخص شد که سرقت توسط اعضای یک باند اتفاق افتاده است، ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران توانستنده مخفیگاه متهمان در مهر شهر و پردیس کرج شناسایی کنند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: در هماهنگی با مقام قضائی در 3 عملیات هماهنگ و منسجم هر 3 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از محل تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در همان بازجوئی اولیه علاوه بر 4 فقره سرقت از مطب پزشکان به یک فقره سرقت از خانه نیز اعتراف کردند. 

سرهنگ یوسفوند در خصوص سرقت از منزل توسط متهمان، توضیح داد: متهمان پس از اینکه مدتی منزل مسکونی مالباخته را تحت نظر گرفتند متوجه شدند که این زن و مرد به تنهایی زندگی می‌کنند و در ساعتی از روز فقط این یک زن در منزل حضور دارد که بلافاصله پس از خروج مرد از خانه، وارد منزل مالباخته شده و با بستن دست و پای زن جوان، حدود 80 میلیون تومان طلا سرقت کرده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان برای شناسایی جرائم مشابه در اختیار پایگاه پلیس آگاهی پایتخت قرار دارد.