مهندس مدنی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان از کسب رکورد کاهش مصرف نسوز 6.4 کیلوگرم بر تن مذاب  در خرداد ماه 98  خبر داد.

معاون بهره‌برداری فولاد هرمزگان گفت‌: دیرگدازها در صنعت فولاد جزو مواد تاثیرگذار بر قیمت تمام شده تختال است و مصرف بهینه دیرگدازها با رویکرد ایمنی کامل در فرایند فولادسازی در منشور اقدامات این واحد قرار دارد. وی با اشاره به رکوردهای قبلی در این حوزه گفت: در دیماه  97 آخرین رکورد کسب شده در مصرف دیرگداز 6.86 کیلوگرم بر تن مذاب  بود، که در خرداد ماه سال 98 رکورد جدید 6.4 کیلوگرم بر تن مذاب کسب شد.

مهندس مدنی با تاکید بر نقش نظام‌های تحولی در موفقیت‌های سازمان‌ها و حمایت مدیران ارشد از پیاده‌سازی این نظام‌ها گفت‌: دستیابی به این مهم پس از استعانت از خداوند متعال، مرهون تلاش‌های خالصانه همکاران عزیز شاغل در واحد نسوز و فولادسازی و ریخته‌گری مداوم است که با پیاده‌سازی نظام‌های تحول و اجرای پروژه‌های بهبود تحت هدایت و رهبری مدیریت ارشد سازمان حاصل شده است. ضمن عرض تشکر و دستمریزاد کسب این رکورد را به کارکنان شرکت فولاد هرمزگان کلیه پیمانکاران این شرکت تبریک عرض می‌کنیم.