دریافت گواهینامه حمایت از مصرف کنندگان توسط فولاد هرمزگان

مراسم اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان با حضور مسئولان استانی برگزار و شرکت فولاد هرمزگان برای دومین بار موفق به اخذ این گواهینامه شد.

در حاشیه‌ این مراسم مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان علل موفقیت این شرکت را این گونه تشریح کرد:

کیفیت و قیمت مطلوب و خدمات پس از فروش رضایت بخش ، باعث شده است این گواهینامه را برای دومین بار 

دریافت کنیم.

مهدی شکرزاده افزود:یکی از اصولی که هر شرکت تولیدی و بازرگانی باید به‌آن پایبند باشد رعایت حقوق مصرف‌کنندگان است و در اصل بازاریابی،مشتری حرف اول را می‌زند و تولیدکننده همیشه باید به مشتری فکر کند و نیازهای او را مد نظر قرار دهد.

وی ادامه داد:یکی از کارهای خوبی که درفولاد هرمزگان انجام می‌شود و رضایت مشتری را به دنبال دارد برگزاری سالانه‌ همایش و جلسات متعدد با مشتریان است.فولاد هرمزگان به صورت سالانه رضایت مندی مشتریان را مورد سنجش قرار می دهد و در پی آن از آن ها درخواست می‌شود نکات مورد نظر خود را به مدیریت انعکاس دهند.

مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان ضمن بیان این‌که مواد اولیه مورد نیاز شرکت  بیشتر در داخل تامین می‌شود گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی سعی کرده‌ایم مواد خام را از داخل تامین کنیم چرا که این کار باعث رشد و ارتقای روند تولید در کشور خواهد بود.

وی همچنین در خصوص صادرات این شرکت اظهار داشت: از زمانی که هرمزگان شروع به تولید کرد توانستیم به اقصی نقاط دنیا صادرات داشته باشیم که این نشان از کیفیت مناسب و توانایی فولاد هرمزگان در رقابت با سایر شرکت ها و تولیدکننده ها در سطح بین‌المللی است.

    


مجتمع گندله سازی ظرفیت تولید ۵میلیون تن گندله دارد

مدیرعامل مجتمع گندله سازی مادکوش گفت: این شرکت از سال 84 فعالیت خود را به منظور توسعه پایدار صنعت فولاد فعالیت خود را آغاز کرد هم اکنون ظرفیت تولید 5 میلیون تن گندله درسال دارد.

علیرضا صمدی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: احداث مرحله نخست این مجتمع با ظرفیت 2 میلیون و 500هزارتن گندله در سال، از ابتدای سال 92 شروع شد که اکنون 92درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در بهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به این که شرکت مادکوش از زیر مجموعه های گروه گسترش سرمایه‌گذاری بین المللی است بیان داشت: با توجه به کمبود گندله در کشور، این شرکت فعالیت خود را در منطقه ویژه فولاد هرمزگان و فولاد کاوه جنوب که نیاز شدیدی به گندله دارند آغاز کرد.

مدیرعامل مجتمع گندله سازی مادکوش ادامه داد: با تغییرات در تجهیزات و فرایند این کارخانه، ظرفیت هر یک از خطوط تولید حداقل به سه میلیون تن در سال افزایش یافته است.

وی اظهار داشت: همزمان با اجرای مرحله اول، تمامی زیر ساخت های مشترک برای مرحله دوم ساخته شده و همچنین فولاد صبا در ضلع شمالی واحد گندله‌ سازی مادکوش در حال احداث است.

صمدی ابراز داشت: با توجه به طراحی در نظر گرفته شده در خط تولید این کارخانه امکان ورود کنسانتره های مختلف (هماتیت و مگنتیت) با دانه بندی های متفاوت امکان پذیرمی باشد که از ویژگی های این خط است.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی مرحله اول این مجتمع 350 نفر به صورت مستقیم و 2هزار نفر به طورغیرمستقیم مشغول به کار می شوند.

سه شرکت مادکوش (گندله‌سازی)، مادشیمی (کنسانتره‌سازی) و مادکانسار (استخراج و فراوری سنگ آهن) هر سه زیر مجموعه گروه گسترش سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش هستند.