حضور پر رنگ کیش در نمایشگاه گردشگری تهران

سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه گردشگری و میراث فرهنگی تهران، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های رو به رشد جزیره کیش را به نمایش گذاشت. به گزارش ایلنا، در نمایشگاه گردشگری و توسعه روستایی که از 5 اسفند در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز شده است، سازمان منطقه آزاد کیش به نمایندگی از بخش‌های دولتی و نیز بخش خصوصی توانمندی‌های کم‌نظیر سیاحتی، گردشگری و تفریحی کیش را معرفی می‌کند. معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری نمایشگاه ها، تبادل‌نظر و تجربیات و ایجاد زمینه‌های تازه همکاری و نیز جلب مخاطبان و مشتریان است. وی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش بر حسب وظایف خود، سعی کرده با تعامل و همراهی بخش خصوصی علاقمند به مشارکت در فعالیت‌های نمایشگاهی، با قدرت و انسجام در رویداد امسال در تهران حضور یابد. خسرو نشان افزود: گردشگری در دنیا و از جمله ایران در یک سال گذشته، تحت فشار ناشی از همه‌گیری کرونا شرایط سختی را سپری کرد و امید می‌رود با توسعه واکسیناسیون همگانی، گردشگری دوباره رونق گیرد. معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش که در پاویون کیش در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی حضور داشت، گفت: امسال بخاطر موضوع کرونا، برخی استان‌ها در نمایشگاه حضور نداشتند. با این حال ما تلاش کردیم با رعایت کلیه ضوابط بهداشتی، در آستانه نوروز ۱۴۰۰ از امکان گفت و گو و مذاکره بهره‌برداری کنیم و خوشحالم بگویم که برای تنوع بخشی به گردشگری کیش به عنوان یکی از جذاب‌ترین نقاط دیدنی ایران، مذاکرات خوبی با علاقمندان به سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری در کیش داشتیم.

    

برگزاری مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالوم در جزیره کیش

مسابقه اتومبیل‌ رانی اسلالوم با همت موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در این منطقه برگزار شد.  به گزارش ایلنا؛ موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با همکاری هیات اتومبیل رانی کیش جمعه هشتم اسفند ساعت 10 صبح یک دوره مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالوم در محل باند تفریحات هوایی کیش «پاراگلایدر» برگزار کرد. گفتنی است برگزاری مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالوم در جزیره کیش با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

    

 بازبینی اسامی نمایندگان کیش در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور

اسامی ورزشکاران کیش برای شرکت در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور به میزبانی جزیره کیش در جلسه‌ای بازبینی شد. به گزارش ایلنا؛ در جلسه‌ای که حضور «هادی پور حسین، یوسف صداقت و رضا کاکاوند» اعضای کمیته فنی کیش در سالن کوثر مجموعه دهکده المپیک این جزیره، اسامی ورزشکاران منتخب کیش در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور بازبینی شد. بر اساس این گزارش، سرپرست برگزاری مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور با بیان این که قانون برگزاری مسابقات پرورش اندام در هر استانی در اوزان مختلف ۲۰ نفر است، گفت: سرپرست مسابقات پرورش اندام کیش می‌تواند ۵ نفر به انتخاب خود به تعداد شرکت‌کنندگان اضافه کند که در این مسابقات از جزیره کیش 25 نفر شرکت خواهند کرد.

 گفتنی است این مسابقات امسال از 13تا 15 اسفند درجزیره کیش برگزار می‌شود و 400 نفر از ورزشکار پرورش اندام 31 استان کشور در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.