افزایش پروازهای فرودگاه بین‌‌المللی کیش

مدیرکل فرودگاه بین‌‌المللی کیش از افزایش پروازهای این فرودگاه با پذیرش 60 درصدی ظرفیت مسافر، اجرای ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد. به گزارش ایلنا، عزت‌الله محمدی با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های کاهش ظرفیت پذیرش مسافران در هر پرواز با هدف حفظ سلامت گردشگران در شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا که بر اساس سیاست‌گذاری سازمان هواپیمایی کشوری و ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا اجرایی شده است، گفت: پروازهای روزانه فرودگاه بین‌‌المللی کیش به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و همزمان باهدف رعایت فاصله اجتماعی هر پرواز تنها با 60 درصد ظرفیت، مسافران راپذیرش می کند. به گفته محمدی از روز سه‌شنبه 23 دی، فرودگاه بین‌‌المللی کیش با برقراری 102 پرواز ورودی و خروجی ایرلاین‌های مختلف به گردشگران و مسافران این جزیره زیبای مرجانی، خدمات ارائه کرده است. وی افزود: امروز شانزده شرکت هواپیمایی، از مبدأ شهرهای «بندرعباس، مشهد، اصفهان، ساری، گرگان، تبریز، تهران، شیراز، رشت، یزد، کرمانشاه، اهواز، کرمان» به جزیره کیش و بالعکس پرواز دارند. لازم به ذکراست فرودگاه بین‌‌المللی کیش جزو پنج فرودگاه پرتردد کشور بوده و به طور میانگین روزانه 8 هزار مسافر از طریق این فرودگاه جابه‌جا می‌شوند.

    

برقراری دومین پرواز فوق‌العاده کیش ایر در مسیرکیش - تهران

شرکت هواپیمایی کیش برای رفاه گردشگران و ساکنان این جزیره، چهارشنبه 24 دی پرواز فوق‌ العاده‌ای درمسیر کیش -تهران برقرار کرد. به گزارش ایلنا، این دومین پرواز فوق‌العاده شرکت هواپیمایی کیش در یک هفته اخیر در مسیر کیش - تهران است که با توجه به افزایش تقاضا برای بلیط این مسیر پرتردد و جهت رفاه بیشترگردشگران و ساکنان کیش برنامه‌ریزی شده است. بر اساس این گزارش پرواز شماره ۷۱۲4 مسیر کیش به تهران، چهار شنبه24 دی خروج از کیش ساعت 7 صبح و زمان ورود به تهران 8 و 45 دقیقه برای انتقال مسافران جزیره کیش به تهران اعلام شد.  لازم به ذکر است ساکنان کیش می‌توانند بدون محدودیت زمانی با مراجعه به دفاتر مرکزی فروش بلیط کیش ایر در جزیره کیش و ارائه کارت کیشوندی معتبر بلیط این پرواز را با نرخ مصوب تهیه کنند.

    

پاکسازی و بهسازی محوطه مجموعه المپیک کیش

با هدف ارتقای شاخص‌های سلامت و تامین رفاه و آسایش شهروندان و ورزشکاران، محوطه مجموعه ورزشی المپیک کیش پاکسازی و بهسازی شد.  به گزارش ایلنا از  شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، با تاکید ابوالفضل طیبی توسعه سرانه سلامت و ایجاد، حفظ و نگهداری صحیح فضاهای ورزشی عمومی در محیط شهری با هدف تامین رفاه و آسایش شهروندان از اقداماتی است که در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات کیش قرار دارد. درپی بازدیدهای مدیر عامل شرکت شرکت عمران، آب و خدمات کیش از محوطه مجموعه المپیک کیش به منظور ایجاد محیطی پاک و به دور از زوائد نا زیبای بصری، اکیپ فعال 30 نفره معاونت امورشهری این شرکت نسبت به پاکسازی و بهسازی محوطه مجموعه ورزشی المپیک کیش اقدام کردند. در این عملیات، بهسازی ورنگ آمیزی جداول، اصلاح روشنایی معابر، ساماندهی فضای سبز، لکه گیری وتعمیرات مورد نیاز مجموعه و پاکسازی کل محوطه انجام شد.