در راستای اجرای طرح مثلت توسعۀ اقتصادی و فرهنگی شهرستان خواف، پروژۀ آبرسانی مشارکتی به بافت توسعۀ مسکن روستای زوزن با 2 هزار و 500 متر حفاری و لوله گذاری با موفقیت انجام شد.

این پروژه با مشارکت فولاد سنگان به‌عنوان معین اقتصادی شهرستان خواف و به‌منظور تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سال جهش تولید و همچنین عمل به مسئولیت‌های اجتماعی پایدار در قالب تفاهم‌نامۀ طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی شهرستان خواف بین شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، استانداری خراسان رضوی و دانشگاه تهران اجرا شد.

در آیین بهره‌برداری از این پروژه که فرماندار و علمای شهرستان خواف و مسئولان فولاد سنگان در آن حضور داشتند، سنجرانی فرماندار شهرستان خواف توفیق خدمت‌گزاری به مردم را افتخاری بزرگ دانست و افزود: یکی از آرزوهای دیرینۀ مردمان این منطقه توسعۀ متوازن و پیشرفت همه‌جانبه بود که امروزه با همت مدیرانی شایسته و توانمند و همیاری و هم‌افزایی مردم در حال انجام است.

وی ضمن قدردانی از عملکرد شرکت فولاد سنگان به‌عنوان معین اقتصادی فعال شهرستان خواف گفت: تفکر توسعه‌محور که برمبنای پیشرفت و آبادانی منطقه شکل گرفته، خوشبختانه به برکت حضور افرادی که دانایی را سرلوحۀ کارها قرار داده‌اند و افق روشنی برای آیندۀ این شهرستان متصورند، با روحیه‌ای جهادی بر این منطقه حاکم است در همین راستا از حضور و حمایت دلسوزانۀ مدیرعامل فولاد سنگان در منطقه تقدیر و تشکر می‌کنم.

فرماندار خواف طرح توسعۀ مثلث اقتصادی را راهی میان‌بٌر در توسعه و آبادانی منطقه دانست و اذعان کرد: احداث پل‌های بین جاده‌ای، لایروبی قنات‌ها، لوله‌گذاری آب و انتقال آب شرب برای مردم و... با همیاری ساکنان بومی منطقه از افتخارات این طرح است و در ادامۀ راه با همین همت و توان کارها به پیش خواهد رفت.

در ادامه، قربانی، مجری طرح مثلث اقتصادی، ضمن قدردانی از حضور مسئولین و مردم فهیم منطقه در این مراسم گفت: مبنای انجام کلیۀ کارها در طرح‌های توسعه، مردم هستند و تا زمانی که مردم پای کار باشند، این امور با جدیت و همتی مثال‌زدنی به پیش خواهد رفت.