مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیریت و پرسنل روابط عمومی شرکت فولادمبارکه و شرکت های وابسته و همه همکاران فعال در این عرصه در اقصی نقاط کشور تبریک گفت و اظهار کرد: من همواره این نکته را گوشزد کرده ام که نقش و جایگاه همکاران روابط عمومی، جایگاهی بسیار بسیار با اهمیت است.

عظیمیان با تاکید بر اینکه قسمت‌های مختلف روابط عمومی باید عملکرد شرکت را به صورت واضح، شفاف و به درستی به مردم و مخاطبین عرضه کنند خاطرنشان ساخت: پاسخگویی به ابهامات، سئوالات و حواشی که وجود دارد و اطلاع رسانی از وضعیت و عملکردها از جمله دیگر وظایف روابط عمومی است و لازم است که این بخش، مردم و مخاطبین خود را در جریان آخرین اطلاعات و اخبار شرکت قرار دهد.

وی، شرکت فولاد مبارکه را دارای نقش و جایگاه ویژه در اقتصاد و صنعت عنوان کرد و افزود: از همین رو فعالیت همکاران ما در روابط عمومی بسیار بسیار مهم است و اگر به موقع اطلاع رسانی و شفاف سازی نکنند، این مسئله ممکن است هیجاناتی را در بازار و خللی را در روند تامین نیازهای جامعه به وجود آورد.

عظیمیان روابط عمومی را نهاد بسیار هوشیار، همیشه بیدار و همیشه مرتبط با مخاطبین ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: همکاران ما در بخش های مختلف روابط عمومی زحمات بسیاری را در فضاهای مرتبط، رسانه ها، در سطح شرکت و در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی متحمل می شوند و در عرصه های مختلف خیلی خوب می درخشند و من از همین جا از همه آنها تشکر می کنم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پایان اظهار کرد: طبیعی است که جایگاه روابط عمومی، جایگاه خطیر و ویژه ای است، از همین رو انتظارات و توقعات بیشتری از مدیریت و همکاران این بخش وجود دارد که امیدواریم این انتظارات تامین و برآورده شود.

متن پیام مدیرعامل  به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

 ۲۷ اردیبهشت ماه، گرچه برای بسیاری تنها یک نام گوشه برگی از تقویم است، اما برای همکاران عزیز عرصه روابط عمومی در گروه فولاد مبارکه یادآور تمام تلاش های آنان در آن عرصه خطیر است.

اینجانب بر این باورم که حرفه روابط عمومی تنها یک شغل نیست، بلکه یک علم و تلفیقی از تجربه و خلاقیت است و همانند بسیاری از مشاغل پر مخاطره دیگر از حساسیت و در عین حال تنوع بسیاری برخوردار است.   بی شک عملکرد همکاران معزز روابط عمومی گروه فولاد مبارکه در موفقیت های به دست آمده و کارنامه افتخار آمیز این خانواده بزرگ،  نقش بسزایی داشته و مسیر حرکت را هموارتر کرده است.  

اینک بر خود لازم می دانم به مناسبت روز ارتباطات و  روابط عمومی، از تلاش های شما جهادگران این عرصه تشکر نموده و توفیقات شما را از خداوند منان آرزومندم.