ناصر اخوندی: ویژگی اصلی برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده بهینه از زمان و به حداقل رساندن هزینه‌های تردد به آموزشگاه‌ها است که در روند توسعه و پیشرفت عرصه آموزشی موسسه علوم و فنون کیش نقش به‌سزایی خواهد داشت

به گزارش ایلنا؛  در بازدید ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش به‌ همراه مسعود توفیقی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش از سازوکار جدید برگزاری کلاس‌های آنلاین این موسسه خبر داد و گفت: ویژگی‌های اصلی این کلاس‌ها استفاده بهینه از زمان و کاهش هزینه‌های تردد به آموزشگاه‌ها که می‌تواند در عرصه آموزشی نقش به‌سزایی در توسعه و پیشرفت موسسه علوم و فنون کیش داشته باشد. در ادامه این بازدید مسعود توفیقی عنوان کرد: شرکت متقاضیان به‌ صورت غیرحضوری در کلاس‌های آنلاین این موسسه ضمن این‌که فرصت یادگیری را افزایش داده است، مورد استقبال قابل توجه زبان‌آموزان از نقاط مختلف ایران نیز قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: حضور ساکنین کیش در کلاس‌های از راه دور می‌تواند رسالت موسسه علوم و فنون کیش به‌ عنوان بازوی آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش را تقویت کند.

توفیقی خاطرنشان کرد: آموزش آنلاین موسسه علوم فنون کیش به‌ صورت تعاملی و مکالمه‌ محور بوده و در آخر هفته‌ها و روزهای تعطیل امکان شرکت در کلاس برای طیف قابل‌ توجهی از مخاطبان به‌ ویژه مدیران، کارمندان و دانشجویان نیز فراهم شده است.

همچنین آموزش آنلاین زبان در موسسه علوم و فنون کیش به‌عنوان یک مسئولیت اجتماعی پس از شیوع ویروس کرونا آغاز شد و اکنون مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است.

گفتنی است تمامی علاقمندان برای نام‌نویسی می‌توانند با شماره ۴۱۵۹۲۲۲۲ تماس بگیرند یا به وب‌سایت موسسه علوم و فنون کیش به نشانیwww.kish-ist.net مراجعه کنند.